Iza Łęcka Iza Łęcka 08.12.2020 07:40
Grafika z okładki Medal of Honor Above and Beyond
2649V

Medal of Honor: Above and Beyond zaskoczy graczy przy instalacji. Gra wymaga 340GB

Z uwagi na swój rozmiar, najnowsza produkcja Respawn Entertainment będzie jedną z największych gier 2020 roku. Już od premiery zajmie ona 170GB, a podczas instalacji sympatycy strzelanek będą musieli przygotować aż 340GB wolnej przestrzeni. Deweloperzy rekomendują rozgrywkę na dyskach SSD.

Respawn Entertainment ma za sobą serię udanych premier, tymczasem Medal of Honor: Above and Beyond zapowiada się na duży sprawdzian umiejętności. Deweloperzy, korzystając z marki Electronic Arts, stworzyli propozycję dla Oculusa, która może okazać się jednym z najciekawszych tytułów dla wirtualnej rzeczywistości w 2020 roku.

Medal of Honor: Above and Beyond zadebiutuje już 11 grudnia, dlatego też autorzy przedstawili rekomendowaną specyfikację – zapowiadając pełnoprawną grę najwidoczniej nie żartowali, ponieważ pozycja wymaga aż 170GB wolnej przestrzeni na dysku:

  • CPU: Intel Core-i7-9700K (lub odpowiednik AMD)
  • RAM: 16GB DDR4
  • Kara graficzna: GTX 2080 (lub odpowiednik AMD)
  • Rozmiar: 170GB po instalacji, 340GB wymagane do instalacji (rekomendowany SSD lub NVMe)

Podkreślono jednocześnie, że strzelanka potrzebuje do instalacji aż 340GB, więc niektórzy gracze będą zmuszeni zwolnić sporo miejsca, by móc sprawdzić najnowszy tytuł Respawn Entertainment.

Tym samym Medal of Honor: Above and Beyond zaliczymy do największych produkcji 2020 roku, co jest o tyle intrygujące, że jest to pozycja VR. Sprawdźcie fabularny zwiastun Medal of Honor: Above and Beyond, który przenosi nas w realia II wojny światowej.

Źródło: https://www.roadtovr.com/medal-of-honor-above-beyond-recommended-specs-minimum-file-download-size/

Tagi: Electronic Arts Medal of Honor: Above and Beyond Respawn Entertainment