Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.08.2020 21:28
Medal of Honor: Above and Beyond
1929V

Medal of Honor: Above and Beyond na fabularnym zwiastunie. Zobaczcie nową grę EA

Electronic Arts przypomniało sobie o marce Medal of Honor, ale jestem przekonany, że wielu graczy liczyło na zupełnie inną produkcję. Dzisiaj możemy spojrzeć na fabularny zwiastun Medal of Honor: Above and Beyond, choć niestety po ten tytuł sięgną nieliczni.

Medal of Honor: Above and Beyond zostało zapowiedziane w ubiegłym roku, ale dotychczas nie mieliśmy zbyt wielu szans, by spojrzeć na grę. Electronic Arts nie zajmuje się rozbudowaną promocją produkcji, choć pewnie wiele zmieni się w okolicy premiery – tutaj dogodne warunki mogą zostać sprytnie wykorzystane przez Oculus. To właśnie firma odpowiedzialna za gogle VR może zachęcać graczy do tego tytułu.

Medal of Honor: Above and Beyond jest rozwijane przez Respawn Entertainment, ale musicie wiedzieć, że deweloperzy od początku nie pracowali nad pozycją VR. Tytuł pierwotnie miał oferować standardową formę rozgrywki, ale z inicjatywą wyszedł Oculus i zdecydowano się na modyfikację koncepcji. Niestety, teraz pozycja nie będzie szeroko dostępna.

Medal of Honor: Above and Beyond na fabularnym zwiastunie

Trzeba to na pewno powiedzieć: Medal of Honor: Above and Beyond wygląda bardzo, ale niestety platforma (Oculus) oraz forma dystrybucji (ekskluzywna produkcja dla VR) sprawi, że z tytułem Respawn zapoznają się tylko najwięksi fani wirtualnej rzeczywistości.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Electronic Arts Medal of Honor: Above and Beyond Respawn Entertainment trailer zwiastun