Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.12.2020 15:54
Cyberpunk 2077 - Phoenix Program
977V

Cyberpunk 2077 otrzymał fanowski film. Phoenix Program wygląda kapitalnie

Jeszcze przed premierą Cyberpunka 2077 został opublikowany pierwszy film stworzony przez fanów. Na materiale zobaczycie w akcji Johnny'ego Silverhanda, który niczym John Wick eliminuje grupy oponentów i wykorzystuje zróżnicowane bronie, by pozbyć się problemów.

W czerwcu CD Projekt RED potwierdził nawiązanie współpracy ze studiem Trigger, na mocy której powstanie „Cyberpunk: Edgerunners”. Animacja aktualnie nie ma daty premiery, ale widzowie mogą oczekiwać 10 odcinków przeładowanych akcją. W swoim czasie pojawiły się również plotki dotyczące prac nad aktorskim serialem, ale w tym wypadku nie doczekaliśmy się konkretnej zapowiedzi.

Zanim jednak dojdą do głosu oficjalne materiały, możemy sprawdzić, jak z tematem Cyberpunka 2077 poradzą sobie fani. W Sieci wylądował „Cyberpunk 2077 - Phoenix Program”, który został przygotowany przez grupę entuzjastów nadciągającej gry.

Jak podają sami autorzy – początkowo miał to być jedynie mały projekt, a zainteresowani chcieli spotkać się, by przygotować jedną scenę. Jednak z krótkiej sesji zrodził się 17-dniowy plan zdjęciowy, dzięki któremu przygotowano sporo materiału. Grupa w pewien sposób „skorzystała” z wybuchu pandemii w Niemczech, ponieważ lockdown skłonił autorów do przemyśleń, szukania sponsorów oraz kolejnych aktorów – w rezultacie nad propozycją pracowało blisko 180 pasjonatów z całego świata.

Jak wyszło? Biorąc pod uwagę, że nie mówimy tutaj o wielkim projekcie wspieranym przez jednego z gigantów branży – efekt jest zaskakująco dobry.

Źródło: Informacja od czytelnika - dzięki Paweł!

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077