Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 06.12.2020 17:27
Car Mechanic Simulator VR
755V

Car Mechanic Simulator zmierza na gogle wirtualnej rzeczywistości

Polscy deweloperzy coraz śmielej atakują swoimi produkcjami rynek wirtualnej rzeczywistości, który to z racji swojego młodego wieku jest bardzo chłonny i wciąż głodny nowych wrażeń. Rodzimy PlayWay postanowił podbić gogle VR swoim największym hitem!

Nie ma chyba żadnych wątpliwości co do tego, że to właśnie grze Car Mechanic Simulator, PlayWay zawdzięcza swoją dzisiejszą pozycję na międzynarodowym rynku gier wideo.

Ostatnim razem polski wydawca z dumą ogłosił, że zarówno Thief Simulator jak i House Flipper otrzymały swoje wersje na gogle wirtualnej rzeczywistości, gdzie niestety zostały przyjęte dość chłodno i niestety nie zostały jednymi z best-sellerów tego sektora branży.

Teraz zaś swojego pełnego zwiastuna doczekał się od dawna wyczekiwany Car Mechanic Simulator VR, który to może być prawdziwym strzałem w dziesiątkę jeśli chodzi o PlayWaya jak i cały rynek gier VR-owych. Poniższy materiał ukazuje sporo elementów rozgrywki, choć wciąż nie zdradza żadnych konkretów dotyczących daty premiery nadchodzącego tytułu.

Już niebawem na rynku powinny ukazać się także dwie inne polskie gry VR - Cooking Simulator oraz Ven VR Adventure

Źródło: YouTube

Tagi: car mechanic simulator car mechanic simulator VR playway