Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 05.12.2020 15:30
Battflefield 3 za darmo
1505V

Battlefield 3 za darmo! Subskrybenci Amazon Prime mogą dodać świetną grę na platformie Origin

Od kilku dni każdy, kto jeszcze nie posiada na swoim koncie jednej z najlepszych odsłon serii Battlefield, może nadrobić zaległość zupełnie za darmo!

Battlefield 3 to dla wielu osób jedna z najlepszych odsłon kultowej serii gier wojennych. Cóż, ciężko się nie zgodzić - do dziś pamiętam, jak ogromne wrażenie robiły na mnie materiały w 2011 roku. W ostatnich miesiącach sporo mówi się o potencjalnym odświeżeniu tamtej części i jest to bez wątpienia dobra wiadomość. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że już na premierę mogła być ona dużo lepsza.

Jeśli natomiast nigdy nie mieliście okazji spróbować swoich sił w oryginalnej wersji, to teraz jest ku temu świetna okazja. Gra jest bowiem dostępna za darmo dla wszystkich subskrybentów usługi Prime Gaming, która połączona jest z abonamentem Prime Video od Amazona. Jeśli więc już ją macie, wystarczy połączyć swoje konto z Twitchem, aby odebrać Battlefield 3 w tym miejscu.

Jeśli nie korzystaliście nigdy z usługi streamingu wideo od Amazona, to w gruncie rzeczy nie musicie płacić. Dla nowych członków jest bowiem promocja, w ramach której pierwsze 7 dni można mieć za darmo. Czysto teoretycznie wystarczy więc subskrybować usługę, wygenerować kod na Origin do Battlefield 3, a następnie wyłączyć w opcjach automatyczne odnawianie członkostwa.

Przy okazji przez grudzień będziecie mogli sprawdzić kilka ciekawych produkcji w serialowo-filmowej ofercie.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2020-12-03-battlefield-3-is-free-to-anybody-with-amazon-prime

Tagi: battlefield 3 dice Electronic Arts LEGO Star Wars: The Complete Saga LucasArts Traveller's Tales