Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.09.2020 09:10
Battlefield 6 coraz bliżej
2568V

Battlefield 6 czy Battlefield 3 Remaster? Kolejne poszlaki pozwalają wierzyć w nadchodzącą zapowiedź

W Internecie przewija się coraz więcej wskazówek, które pozwalają sądzić, że prezentacja gry Battlefield 6 jest coraz bliżej z każdym kolejnym dniem. 

W ostatnich dniach w Internecie bardzo głośnym echem odbijają się informacje dotyczące zbliżającego się pokazu Battlefield 6. Trzy dni temu Jackfrags opublikował tajemniczy teaser, który mocno rozbudził oczekiwania fanów. Jeszcze w sierpniu mogliśmy czytać przecież pierwsze przecieki na temat nadchodzącej odsłony, które mogą się potwierdzić. 

Najnowsze informacje pozwalają sądzić, że może nie być to bynajmniej Battlefield 6, a remaster kultowego już Battlefield 3 z 2011 roku. Przede wszystkim pozwala w to wierzyć post, który pojawił się na oficjalnym koncie gry, na Twitterze. To zostało wczoraj zamknięte, ale po ponownej aktywacji pojawił się materiał właśnie ze wspomnianej odsłony. Rzućcie okiem:

Mało Wam? Teraz będzie prawdziwa jazda bez trzymanki! Starszy projektant z DICE, Niklas Astrand, opublikował na swoim koncie długi ciąg liczb, który w gruncie rzeczy nie mówi absolutnie nic:

Niedługo potem na tajemniczym koncie, kryjącym się pod nazwą "TEEET" pojawił się materiał wideo, na którym możemy zobaczyć dokładnie ten sam ciąg liczb, który mieliśmy okazję czytać w tajemniczym wpisie pracownika studia odpowiedzialnego za serię Battlefield:

Bardzo znany zagraniczny YouTuber nagrał materiał na ten temat, gdzie stara się udowodnić, że głos, który wybrzmiewa w krótkim, tajemniczym nagraniu pochodzi z Battlefielda 3! Sami oceńcie, ile jest w tym prawdy. Składając jednak wszystko do kupy, trzeba przyznać, że ma to pewien sens!

Źródło: https://mp1st.com/news/something-battlefield-6-or-battlefield-3-remaster-related-is-happening-with-cryptic-teases?fbclid=IwAR0ALQ02n3s_cwoSxmUAx0lqSYrYh_g0cTV92Bk1Od3_QlxOnHXGwDZxkQ8

Tagi: Battlefield 3 Battlefield V dice Electronic Arts