Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 30.11.2020 20:39
Battlefield 3
1714V

Battlefield 3 mogło być jeszcze lepsze. Twórca gry wypowiedział się nt. silnika Frostbite

Według byłego dewelopera z EA DICE, Battlefield 3 mogło być jeszcze lepszą grą, jeśli studio użyłoby wersji 1.5 silnika Frostbite.

Nie ulega wątpliwości, że Battlefield: Bad Company 2 oraz Battlefield 3 to dwa tytuły z popularnej marki od Electronic Arts, które oferowały wyjątkowo dobrą historię trzymającą w napięciu od pierwszego oddechu naszego wirtualnego żołnierza, aż do ujrzenia napisów końcowych.

Twórca scenariuszy, a jednocześnie projektant poziomów do obu tytułów oznajmił, że trzeci Battlefield mógł być jeszcze lepszą grą, o ile EA DICE użyłoby silnika graficznego Frostbite oznaczonego numerkiem 1.5. Oferował on więcej możliwości, co pozwoliłoby Goldfarbowi przygotować jeszcze lepszą kampanię skierowaną dla pojedynczego gracza (zapewne chodzi o bardziej dopracowane animacje, czy jeszcze lepiej prezentującą się oprawę wizualną, która i tak do dnia dzisiejszego robi wrażenie).

A jak Wy wspominacie Battlefield 3? Czy według Was to także najlepszy BF, tuż obok Bad Company 2? Korzystając z okazji, przypomnijmy sobie zwiastun "trójki" z polskim lektorem:

Źródło: https://mp1st.com/news/former-battlefield-dev-talks-bad-company-2-script-wishes-studio-used-frostbite-1-5-on-bf3

Tagi: Battlefield 3 DICE Electronic Arts Frostbite