Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 28.11.2020 08:30
Xbox podsumowuje minione dni
1058V

Xbox podsumowuje kolejny tydzień. W świecie Microsoftu działo się całkiem dużo

Jak co tydzień, tak i teraz, ekipa z Xboksa podsumowała nam najważniejsze wydarzenia minionych dni. Wciąż panuje szał po premierze nowej generacji konsol, więc czego by nie mówić, było całkiem gorąco. Koniecznie rzućcie okiem na zbiór informacji w formie wideo. 

Od światowej premiery Xboksów Series S oraz Series X minęły już prawie trzy tygodnie. Choć emocje powoli opadają, to wciąż jest to jeden z głównych tematów w branży gier. Podobnie było w ostatnich dniach - w świecie Microsoftu wciąż dzieje się niezwykle dużo. Niedawno słyszeliśmy choćby o Halo Infinite oraz zmianach w grze Assassin's Creed: Valhalla. Działo się! 

Jak co tydzień, ekipa z Xboksa przygotowała dla nas podsumowanie minionych dni w formie materiału wideo, w którym zebrano najważniejsze wydarzenia, jakie miały ostatnio miejsce. Zdecydowanie warto rzucić okiem - nie tylko będąc posiadaczem konsol Microsoftu - część nowości jest bowiem dostępna na wiele platform, także PC oraz konsole PlayStation. 

W zestawieniu widzimy informacje o nowych aktualizacjach do kilku gier, zapowiedzi nadchodzących sezonów w innych (jak Diablo III) oraz, z racji trwającego tygodnia przecen, przypomnienie o wyprzedażach produkcji na PC oraz Xboksa. Jestem przekonany, że jeśli przegapiliście coś na bieżąco, to pojawia się świetna okazja, aby nadrobić całość. Sprawdźcie sami:

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/11/25/this-week-on-xbox-november-25-2020/

Tagi: Microsoft Spencer xbox Xbox One Xbox Series X