Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.12.2020 18:57
Halo Infinite
1231V

Halo Infinite już na początku 2021 roku? Microsoft może zaskoczyć

343 Industries od dłuższego czasu nie publikuje nowych informacji dotyczących Halo Infinite, ale deweloperzy mogą pozytywnie zaskoczyć graczy wyczekujących na strzelankę. Według najnowszej plotki – tytuł ma być gotowy na wiosnę przyszłego roku.

343 Industries zawiodło nie wrzucając na rynek Halo Infinite w dniu premiery nowej generacji Microsoftu. Nadal nie wiemy, kiedy amerykańska korporacja będzie chciała udostępnić swoją pozycję szerokiej publice, ale bardzo interesujące słowa wypowiedział Bruce Thomas.

Aktor od Halo 4 pracuje nad serią Microsoftu tworząc motion capture dla Master Chiefa i jest on przekonany, że Halo Infinite będzie „gotowe” na wiosnę 2021 roku. Thomas wcielił się również głównego bohatera oczekiwanej strzelanki.

Na ostateczne potwierdzenie tych rewelacji musimy zaczekać do ogłoszeń 343 Industries, ale jak wiadomo deweloperzy ostatnio chętnie wypowiadają się na temat plotek – studio zaprzeczyło pracom nad trybem Battle Royale. Warto jednak dodać, że według jednego z informatorów, Halo Infinite zostało „mniej więcej ukończone”.

Źródło: https://gamingbolt.com/halo-infinite-is-ready-to-go-for-spring-2021-says-master-chief-mocap-actor

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft