Film Metal Gear Solid powstanie! Gwiazdor Star Wars w roli Solid Snake'a

Filmy/seriale
3285V
Film Metal Gear Solid powstanie! Gwiazdor Star Wars w roli Solid Snake'a
Wojciech Gruszczyk | 04.12.2020, 18:17

Zdecydowanie za długo czekamy na adaptację Metal Gear Solid, ale właśnie otrzymaliśmy bardzo interesującą wiadomość. Redakcja Deadline poznała szczegóły i wiele na to wskazuje, że Solid Snake faktycznie trafi na wielki ekran.

Od lat czekamy na przeniesienie Metal Gear Solid na duży ekran i choć Jordan Vogt-Roberts od dawna pracuje nad projektem, to jednak dopiero teraz poznaliśmy konkrety. Redakcja Deadline otrzymała informacje od swoich źródeł – Oscar Isaac ma wcielić się w Solid Snake'a! Film jest przygotowywany przez Sony Pictures.

Dalsza część tekstu pod wideo

Deadline poznał kilka dodatkowych konkretów: Derek Connolly („Kong: Wyspa Czaszki”, „Jurassic World”, „Pokemon Detektyw Pikachu” przygotuje scenariusz, a Avi Arad („Spider-Man Uniwersum”, „Spider-Man”, „Iron Man”) zajmie się produkcją. Peter Kang został opiekunem wykonawczym, a Jordan Vogt-Roberts („Kong: Wyspa Czaszki”) będzie reżyserował. Jak widać Sony zebrało doświadczony zespół, który może sprawić, że film „Metal Gear Solid” zostanie doceniony przez szeroką publikę.

Oscar Isaac był jedną z czołowych postaci nowych Gwiezdnych wojen (Poe Dameron), ale wystąpił także w „X-Men: Apocalypse” (Apocalypse), „Ex Machina” (Nathan), „Co jest grane, Davis?” (Llewyn Davis), „Kto się odważy” (Nick Wasicsko), „Anihilacja” (Kane), a w przyszłym roku zobaczymy go w nowej adaptacji „Diuny” (Książę Leto Atryda).

Co ciekawe, BossLogic już w 2018 roku wspomniał, że Isaac powinien wystąpić w „Metal Gear Solid”:

Gracze od razu przypominają: Isaac w 2019 roku powiedział, że jest gotowy na rolę Solid Snake'a:

To co... Film od Sony Pictures, a gra od Bluepoint Games?

Źródło: https://deadline.com/2020/12/oscar-isaac-solid-snake-sonys-metal-gear-solid-movie-1234650259/

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper