Iza Łęcka Iza Łęcka 16.10.2020 11:34
World of Tanks Blitz x Korn
493V

World of Tanks Blitz x Korn. Teledysk legendarnej kapeli przygotowuje na halloweenowe wydarzenie

Wargaming po raz kolejny pozytywnie zaskakuje graczy. Twórcy na mocy współpracy z legendarną grupą Korn przygotowali nowy teledysk, który promuje halloweenowe wydarzenie na serwerach World of Tanks Blitz. W materiale w roli głównej wystąpił Wojciech Wachuda.

Ostatnio na portalu pisaliśmy o połączeniu World of Tanks z Hot Wheel, a także informowaliśmy o premierze World of Tanks Blitz na Nintendo Switchu, tymczasem Wargaming nie zwalnia! Twórcy popularnych czołgów ogłosili współpracę z legendarną grupą muzyczną Korn, dzięki której stworzono teledysk do utworu „Finally Free” z najnowszej płyty kapeli „The Nothing”. Materiał nie tylko interesująco prezentuje grę, ale przede wszystkim zapowiada specjalny, nowy tryb o nazwie „Burning Games”.

W teledysku zobaczycie Wojciecha Wachudę, który wciela się w Kapitana – wielkiego fana zespołu Korn i znanej postaci uniwersum World of Tanks Blitz. Bohater materiału robi wszystko, co w jego mocy, by dotrzeć na koncert kapeli.

O projekcie wypowiedział się Jonathan Davis, wokalista Korn:

“Naprawdę lubię World of Tanks Blitz. Jest wierne historii, jest w niej dużo świetnych czołgów i nie jest to proste włącz – strzelaj. Myślę, że jest więź pomiędzy muzyką rockową a grami wideo, ponieważ zarówno gry jak i rock są bardzo intensywne. Po prostu idą ze sobą w parze.”

W kilku słowach współpracę opisał Andrey Ryabovol, dyrektor produktu World of Tanks Blitz:

“Dla nas to nie pierwsza współpraca ze światem muzycznym. W poprzednich projektach działaliśmy między innymi z Iron Maiden, Sabatonem czy The Offspring. Korn jest idealnym partnerem dla naszego eventu halloweenowego i nie możemy się doczekać, kiedy fani rocka oraz gracze World of Tanks Blitz doświadczą owoców tej współpracy.”

W nowym trybie Burning Games zainteresowani walczą o dominację, ale ze względu na zbliżające się Halloween deweloperzy dodali rozgrywce specyficznego charakteru – każdy czołg zachowywać się będzie niczym wampir i sukcesywnie tracić będzie wytrzymałość, natomiast celne strzały w przeciwników przywrócą życie. Twórcy udostępnili tryb dla każdego czołgu poziomu V i wyżej, a wydarzenie trwać będzie od 16 do 24 października. Wargaming zapowiada również event Convergence (16-24.10), który przeniesie Korn do World of Tanks Blitz.

Musimy pamiętać, że podczas Halloween w produkcji odbędzie się The Way of the Raider, czyli 60-etapowe wydarzenie, podczas którego czołgiści zgarną kredyty, wolne doświadczenie, dni konta premium, kamuflaże i dwa nowe postapokalipytyczne czołgi - Spike i Annihilator. Dwie wskazane jednostki wystąpiły w teledysku. Za ukończenie wydarzenia można zdobyć specjalny, animowany kamuflaż. W końcu powraca również tryb Mad Games, w którym czołgi otrzymują unikatowe zdolności, o których regularne pojazdy mogą jedynie pomarzyć. The Way of the Raider dostępne będzie od 16 do 31 października, a Mad Games od 24 do 31 października.

Źródło: Informacja prasowa: Wargaming

Tagi: Wargaming.net World of Tanks Blitz