Iza Łęcka Iza Łęcka 04.12.2020 08:10
Bohaterowie Ratchet & Clank Rift Apart
1082V

Ratchet & Clank: Rift Apart z pomysłową reklamą. Sony rozpoczyna promocję kolejnej ekskluzywnej gry

Za kilka miesięcy Insomniac Games zaoferuje sympatykom platformówek Ratchet & Clank: Rift Apart. Gra została zapowiedziana wyłącznie na PS5, więc będzie to druga ekskluzywna produkcja dla next-gena przygotowana na zlecenie Sony.

W sierpniu zobaczyliśmy dłuższy gameplay z Ratchet & Clank: Rift Apart i od tego czasu czekamy na ostateczną datę premiery nowej przygody popularnych bohaterów PlayStation. Tytuł ma zadebiutować na początku 2021 roku, dlatego też nadszedł idealny moment do rozpoczęcia konkretnej kampanii promocyjnej.

W Glasgow pojawiły się okazałe, kolorowe banery pokazujące, jak bohaterowie Ratchet & Clank: Rift Apart przechodzą pomiędzy światami. Do prezentacji wykorzystano efektowny pomysł: nawiązując do podróży między wymiarami, postacie przebijają się z reklamowych spotów.

Japoński gigant już wcześniej zapowiedział kilka dużych gier, które wystartują na rynku na początku 2021 roku, więc możemy przypuszczać, że właśnie Ratchet & Clank: Rift Apart będzie pierwszą pozycją oferowaną przez producenta PlayStation w najbliższych miesiącach. Podczas Opening Night Live Insomniac Games potwierdziło, że najnowsza, klimatyczna platformówka będzie dostępna „w oknie premiery PS5” i zmierza wyłącznie na PlayStation 5.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/12/sonys_started_rolling_out_ratchet_and_clank_rift_apart_marketing

Tagi: Insomniac Games Ratchet Ratchet & Clank: Rift Apart Sony Interactive Entertainment