Iza Łęcka Iza Łęcka 04.12.2020 07:36
God of War Kratos Fortnite
1529V

Fortnite x God of War oficjalnie. Kratos zawitał na wszystkie platformy, ale na PS5 otrzymał dodatkowy pancerz

Epic Games i PlayStation potwierdziły plotki, publikując materiał potwierdzający przybycie Kratosa z God of War do Fortnite. Bóg wojny jest już dostępny na wszystkich urządzeniach, choć tylko na PS5 otrzymał efektowny pancerz.

Jeszcze wczoraj nie mieliśmy pewności co do prawdziwości doniesień dotyczących boga wojny, tymczasem w nocy PlayStation oraz Epic Games opublikowały zwiastun prezentujący Kratosa w Fortnite. Co ciekawe, postać udostępniona została nie tylko na PS4 i PS5, ale dołączy także do łowów wśród użytkowników korzystających z innych urządzeń. Poniżej możecie sprawdzić gameplay z Nintendo Switcha, który pokazuje możliwości bohatera serii God of War.

Według przecieków kolejnym „gościem” w nowym sezonie popularnego Battle Royale będzie Master Chief. Co więcej, na potwierdzenie tych opinii w Sieci pojawiły się materiały przedstawiające występ ikony Xboksa. Jeśli więc Epic Games skusi się na oficjalne ogłoszenia, to na arenach dynamicznych zmagań będzie dochodzić do jeszcze ciekawszych starć.

Warto dodać, że grając w Fortnite na PS5 i kupując skórkę Kratosa, otrzymacie specjalną wersję stroju – według twórców „Opancerzony Kratos” jest „hołdem dla historii bohatera na PlayStation”. Śmiałkowie mogą sięgnąć po samą postać lub zestaw z lotnią w formie Tarczy Strażnika, Toporem Lewiatana jako kilofem i plecakiem Mimirem.

Tak prezentuje się „Opancerzony Kratos” oraz cały zestaw:

Fortnite x God of War - Kratos 1

Fortnite x God of War - Kratos 1

Sprawdźcie również zwiastun i gameplay:

Źródło: https://www.epicgames.com/fortnite/pl/news/kratos-joins-the-hunt-in-fortnite-chapter-2-season-5

Tagi: epic games Fortnite Gearbox Software