Iza Łęcka Iza Łęcka 02.12.2020 09:01
Fortnite The Mandalorian
1177V

Fortnite z nowym rekordem. The Mandalorian i Baby Yoda trafiają do gry

Fortnite nie zwalnia i ponownie cieszy się rekordowym zainteresowaniem. Najnowsze wydarzenie przygotowane w produkcji zgromadziło ponad 15 mln graczy na serwerach - w tych wyjątkowych okolicznościach deweloperzy potwierdzili nową zawartość. Nadszedł czas na promocję serialu „The Mandalorian”.

Fortnite wciąż cieszy się gigantyczną popularnością, a potwierdzeniem kapitalnej dyspozycji było ostatnie wydarzenie. Event z Galactusem zgromadził na serwerach 15,3 mln użytkowników, którzy wspólnymi siłami walczyli z potężnym przeciwnikiem. Rekordowy wynik został potwierdzony oficjalnie przez deweloperów:

Zapowiada się jednak, że to dopiero początek atrakcji. O godzinie 10:00 Epic Games rozpocznie 5 sezon w drugim rozdziale Fortnite. „Punkt Zerowy” zaprowadzi na serwery „najlepszych łowców z różnych zakątków wszechświata”, wśród których pojawi się Mandalorian.

W Battle Royale pojawią się nowe tereny, bronie, kolejne skórki oraz specjalne zadania. Sympatycy gry podejmą się misji wyeliminowania wyznaczonych celów:

„Twoim zadaniem jako łowcy jest pomaganie mieszkańcom wyspy w nowej, niestabilnej rzeczywistości. Przyjmuj od nich zadania i zlecenia, zdobywaj dane na temat otoczenia lub zatrudniaj ich jako sojuszników. Nie masz ochoty na negocjacje? Wyzywaj ich na pojedynki i zgarniaj łupy”.

Obecnie głównymi gwiazdami „Punktu Zerowego” są bohaterowie serialu „The Mandalorian”, ale możemy mieć pewność, że na wyspie pojawi się znacznie więcej nowych łowców z odległych światów. W rozchwytywanej grze promowanych już było wiele produkcji, a teraz nadszedł czas na uniwersum Gwiezdnych wojen.

Warto przypomnieć, że Fortnite otrzymał nowy abonament, a dzięki GeForce NOW BR może trafić na urządzenia Apple.

Źródło: https://www.epicgames.com/fortnite/pl/chapter-2-season-5

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Software