Iza Łęcka Iza Łęcka 03.12.2020 07:36
Kratos w Fortnite
5117V

Kratos z God of War w Fortnite. Gracze pytają: „kto to jest?”

Jeden z największych bohaterów PlayStation znajdzie się w Fortnite. Ciekawscy sympatycy popularnego BR dotarli do prezentacji Kratosa, a przedstawiciele japońskiego giganta opublikowali tajemniczy komunikat, który potwierdza doniesienie. Sprawa jest o tyle zabawna, że część fanów gry pyta – kto to jest?

Wczoraj rozpoczął się kolejny sezon w drugim rozdziale Fortnite. Gracze mogą wcielić się w bohatera serialu „The Mandalorian”, jednak Epic Games już na wstępie zapowiedziało, że na arenę produkcji systematycznie będą przybywać popularne indywidualności.

Wystarczyło kilka godzin, by dociekliwi sympatycy odnaleźli grafikę, która potwierdza intrygujący crossover – Sony współpracuje z Epic Games, dzięki czemu do Fortnite trafi Kratos z God of War. Projektanci wykorzystali i "nieco podrasowali" najnowszy wizerunek boga wojny, dopasowując go do stylistyki tytułu.

Oficjalne konto PlayStation zdążyło już niemal potwierdzić przeciek. Na Twitterze zamieszczona została „transmisja audio”, z której można wywnioskować, że następnym bohaterem zmierzającym do Battle Royale jest właśnie Kratos.

Fortnite jest jednak produkcją, która angażuje graczy w różnym wieku, dlatego młodsza część publiki może najzwyczajniej nie znać charyzmatycznej postaci. Pod najświeższymi postami dotyczącymi nowiny pojawia się coraz więcej pytań w stylu: „kto to jest?” lub „kim jest ten gość?”, co nie powinno być specjalnie zaskakujące. Zwróćmy uwagę, że tytuł Sony jest dostępny wyłącznie dla dorosłych.

Aktualnie nie możemy potwierdzić, czy skórka Kratosa będzie przeznaczona wyłącznie dla śmiałków korzystających z PlayStation 4 i PlayStation 5. Przypomnijmy, że w zeszłym miesiącu Epic Games zapowiedziało Ekipę Fortnite, czyli nowy abonament, dzięki któremu entuzjaści dynamicznej rozgrywki otrzymają dostęp do nowej zawartości.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/12/kratos_is_coming_to_fortnite_season_5

Tagi: epic games Fortnite Gearbox Software god of war Kratos