Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2020 17:47
Elden Ring From Software
1335V

Prace nad Elden Ring zostały prawie zakończone? Gra może pojawić się na TGA

Bandai Namco wciąż nie rozpoczęło konkretnej promocji Elden Ring, a według ostatnich doniesień – prace nad produkcją znajdują się na finiszu. Japończycy mogą zdecydować się na szybką i konkretną promocję, która przygotuje zainteresowanych na premierę nowego IP.

Od miesięcy brakuje konkretów o Elden Ring, którego zapowiedź odbyła się w 2019 roku – deweloperzy od tego czasu nie zaprezentowali nawet jednego, pełnego zwiastuna gry. Sytuacja może zmienić się już wkrótce - okazuje się, że tak jak wspominaliśmy tytuł może zostać zaprezentowany na The Game Awards.

Imran Khan (były redaktor Game Informera, który potwierdził premierę Demon's Souls na premierę PS5) wspomniał, że również zauważył ruchy wielu pracowników Bandai Namco. Przedstawiciele firmy chętnie promują imprezę, zapraszają na wydarzenie, a tak naprawdę oficjalnie nie zapowiedzieli jeszcze żadnej gry, która ma zostać pokazana na show.

Sytuację skomentował również Lance McDonald – to on włączył między innymi Bloodborne w 60 klatkach na sekundę na PlayStation 4 Pro i chętnie wypowiada się o projektach From Software. Według informatora, prace nad Elden Ring zostały w głównej mierze zakończone.

Twórcy podobno zatrudnili już osoby, które pomagają w dokończeniu produkcji – możemy podejrzewać, że są to przykładowo specjaliści związani z wyeliminowaniem ostatnich bugów.

From Software ma czekać na wielki pokaz tytułu, a patrząc na kalendarz – TGA może okazać się idealnym momentem na pełne ujawnienie Elden Ring.

Źródło: https://wccftech.com/elden-ring-new-trailer-may-be-shown-at-the-game-awards-rumor/
https://gamingbolt.com/elden-ring-development-close-to-being-done-rumour

Tagi: Bandai Namco Elden Ring From Software