Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2020 15:20
The Last of Us 2 Abby
4616V

The Last of Us 2 przedstawia historię Abby. Naughty Dog przygotowało fabularny zwiastun

Naughty Dog właśnie opublikowało drugi, fabularny zwiastun The Last of Us 2. Teraz deweloperzy skupiają się na historii Abby i chcą przedstawić „jej punkt widzenia”. Zobaczcie materiał, który powinien zainteresować wielu graczy. [spoilery]

[UWAŻAJCIE NA SPOILERY]

The Last of Us Part II zadebiutowało w połowie roku, więc deweloperzy uznają, że mogą już swobodnie zaprezentować historię z perspektywy Abby. Jak wiadomo nowa postać jest drugą główną bohaterką całej opowieści i deweloperzy postanowili dzisiaj pokazać jej opowieść.

Widzimy tutaj wiele scen, które wcześniej deweloperzy chętnie omijali i choć Naughty Dog podkreśla, że materiał ma zachęcić nowych graczy, to jednak nie jestem do końca przekonany, czy przedstawione fragmenty nie pokazują za wiele. Mimo wszystko trailer może szczególnie zainteresować graczy, którzy chętnie uczestniczyli w tej opowieści i chcą w najbliższym czasie powrócić do tej przygody.

Osobiście mam jednak nadzieję, że to tylko i wyłącznie początek, a w przyszłości Naughty Dog zagłębi się w historię Abby lub innych postaci ze świata The Last of Us. Może na The Game Awards usłyszymy przynajmniej o ulepszonej wersji lub Frakcjach?

Źródło: https://blog.playstation.com/2020/12/03/the-last-of-us-part-ii-explore-abbys-story-in-new-trailer/

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II