redakcja PPE redakcja PPE 09.12.2020 09:00
Konkurs Cyberpunk 2077
3141V

Konkurs Cyberpunk 2077 - do zgarnięcia zestawy nagród z Cyberpunk 2077. Dzisiaj ostatni dzień

Drodzy Czytelnicy, do premiery Cyberpunk 2077 pozostał niespełna tydzień. Wraz z producentem kart graficznych firmą Palit zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do zgarnięcia jest 5 zestawów składających się z gadżetów z Cyberpunk 2077. 

Konkurs organizowany przy współpracy z firmą Palit.

Aktualizacja: Drodzy Czytelnicy, nagrodzone osoby zostały już poinformowane drogą mailową. Oficjalne wyniki na stronie pojawią się w piątek 18 grudnia. 

Aktualizacja: Drodzy Czytelnicy, przepraszamy za zamieszanie, ale ze względów formalnych zmieniliśmy nagrody w postaci gier na nagrody rzeczowe w postaci gadżetów z gry Cyberpunk 2077.

Na początku tygodnia pojawił się na naszych łamach tekst Cyberpunk 2077 - w oczekiwaniu na grę. Od Gibsona do CD Projekt RED, w którym zapowiedzieliśmy nadejście konkursu i... oto jesteśmy :).

Premiera Cyberpunk 2077 to absolutne święto dla tysięcy graczy. Wspólnie z producentem kart graficznych firmą Palit również przyłączamy się do tego wielkiego wydarzenia i zapraszamy Was do konkursu, w którym do zgarnięcia jest 5 zestawów składających się z koszulki i puzzli z Cyberpunk 2077. Nie musimy chyba dodawać, że to m.in. przy wykorzystaniu nieziemskiej mocy kart graficznych NVIDIA GeForce RTX 3080 czy 3070 firmy Palit możecie wycisnąć ze świata Cyberpunka absolutnie maksimum. Zresztą, przeczytajcie sami, co o swoich rozwiązaniach ma do powiedzenia producent. 

W zeszłym roku zapowiedzieliśmy dołączenie obsługi ray tracingu w Cyberpunk 2077 i pokazaliśmy kilka niesamowitych obrazów z rozgrywki. W grze dostępne będą cztery oparte na ray tracingu efekty, które jeszcze bardziej ulepszą jakości obrazu, realizm i efekt immersji. Każdy z tych efektów wykorzystuje interfejs API DirectX 12 Ultimate DXR odpowiadający za ray tracing i został zoptymalizowany pod kątem układów GPU GeForce RTX oraz ich dedykowanych rdzeni zajmujących się ray tracingiem.

Wykorzystująca dedykowane procesory SI układów GPU GeForce RTX, nazywane rdzeniami Tensor, technika NVIDIA DLSS to sieć neuronowa z zakresu głębokiego uczenia, która zwiększa liczbę generowanych klatek na sekundę przy jednoczesnym zachowaniu pięknych, ostrych obrazów w grach. Oferuje graczom dodatkową wydajność, maksymalizując ustawienia ray tracingu i zwiększając rozdzielczości wyjściowe. Ta doskonale przyjęta technika obecna jest już w kilku grach, a teraz mamy przyjemność poinformować, że będzie również dostępna w Cyberpunk 2077.

Dodatkowo warto wspomnieć o jednej z usług służącej do strumieniowania gier, która zapewnia rozgrywkę w czasie rzeczywistym na światowej klasy układach GPU NVIDIA w chmurze. Gaming PC w ramach tej usługi zapewnia użytkownikom natychmiastowy dostęp do gier oraz najnowsze sterowniki Game Ready zapewniające najwyższą wydajność. Ponieważ grasz, korzystając z wysokowydajnych układów GPU w chmurze, nawet w przypadku urządzeń o niezbyt wysokiej wydajności możesz uzyskać niesamowity poziom jakości rozgrywki. W momencie, gdy gra Cyberpunk 2077 zostanie wydana, od razu będzie dostępna w tej usłudze, z obsługą efektów opartych na ray tracingu i techniki DLSS. Nawet jeśli grasz na starszym komputerze PC, Mac lub urządzeniu z systemem Android, możesz cieszyć się rozgrywką w Cyberpunk 2077 w rozdzielczości 1080p i 60 FPS.

OK, czas na konkrety - co trzeba zrobić, aby wziąć udział w zabawie? W terminie do 9 grudnia do 23.59 (czwartek) należy przesłać maila na adres

perez -at- ppe dot pl
z odpowiedziami na poniższe pytania. Czeka na Was 5 pytań zamkniętych i jedno otwarte - im ciekawiej na nie odpowiecie, tym większe Wasze szanse na zwycięstwo. Nie jest za łatwo, ale nagroda na pewno jest warta zachodu. 

1. Wymień przynajmniej dwa z czterech efektów opartych na ray tracingu w Cyberpunk 2077?
2. Która wersja techniki NVIDIA DLSS dostępna będzie w Cyberpunk 2077?
3. Która usługa GeForce pozwoli na rozgrywkę w Cyberpunk 2077 w chmurze?
4. Podaj nazwy przynajmniej trzech dzielnic Night City?
5. Kto jest twórcą oryginalnej, papierowej wersji Cyberpunka?
6. Jak wyobrażasz sobie świat w 2077 roku? (pytanie otwarte, maksymalna długość odpowiedzi to 2000 znaków ze spacjami). 

Nagrodą główną w konkursie jest 5 zestawów składających się z puzzli i oryginalnej koszulki z Cyberpunk 2077. 

Cyberpunk 2077 koszulka puzzle

Regulamin konkursu

1. Organizatorem konkursu jest PPE.pl przy współudziale firmy Palit. 
2. Konkurs trwa od 4 do 9 grudnia do 23.59 (decyduje data wpłynięcia maila na skrzynkę pocztową). 
3. Osoby chcące wziąć udział w konkursie powinny w terminie konkursu przesłać na adres mailowy

perez -at- ppe dot pl
maila zawierającego odpowiedzi na zadane pytania, w tym pytanie otwarte. Tylko mail z kompletem odpowiedzi zostanie zakwalifikowany do dalszego etapu, w którym zweryfikowane zostaną podane odpowiedzi (ich poprawność) i treść odpowiedzi na pytanie otwarte (treść nie dłuższa niż 2000 znaków).
4. Jeden uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. 
5. Każdy uczestnik nadsyłając zgłoszenie, oświadcza, że jest twórcą odpowiedzi na pytanie otwarte (np. nie jest ona plagiatem), a próba oszustwa będzie skutkować krokami prawnymi.
6. W terminie do 11 grudnia (piątek) na PPE.pl opublikowane zostaną wyniki konkursu. 
7. Organizator skontaktuje się z laureatami drogą mailową w odpowiedzi na maila, z którego nadesłano zgłoszenie
8. Nagrody w postaci zestawów gadżetów (koszulka + puzzle) trafią do 5 osób, które zostaną wybrane przez jury. Podstawą do wyłonienia laureatów będzie ich zgłoszenie z poprawnymi odpowiedziami na pytania zamknięte oraz najciekawszymi odpowiedziami na pytanie otwarte.

Tagi: GeForce konkurs palit