Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 02.12.2020 18:03
Wikingowie - 6 sezon (druga część) z oficjalnym zwiastunem zdradzającym sporo szczegółów
6456V

Wikingowie - 6 sezon (druga część) z oficjalnym zwiastunem zdradzającym sporo szczegółów

Amazon Prime Video podało datę premiery drugiej części szóstego sezonu serialu Wikingowie. Ponadto, paltforma udostępniła oficjalny zwiastun.

Druga część szóstego sezonu nadchodzi wielkimi krokami. Od początku bieżącego roku czekamy na zamknięcie długiej historii skupiającej się na Ragnarze, jak i jego synach.

Jak podaje serwis TVLine, posiadacze abonamentu Amazon Prime Video będą mogli obejrzeć najnowsze poczynania Ubbe, Ivara, Hvitserka już 30 grudnia. Jest to dosyć zaskakująca decyzja, ponieważ produkcja w pierwszej kolejności debiutowała zawsze na kanale telewizyjnym History, a w późniejszym terminie na Netfliksie.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że trwają obecnie prace nad spin-offem marki Vikings.

Poniżej znajdują się spoilery!

Z okazji podania daty premiery na APV, twórcy przygody udostępnili także oficjalny zwiastun drugiej części szóstego sezonu, pokazujący czarno na białym, iż Bjorn - najstarszy syn Ragnara - nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Pod znakiem zapytania stoi także wyprawa Ubbe w poszukiwaniu nowego domu. Jak możemy zauważyć, wiking będzie musiał zmierzyć się z nowym niebezpieczeństwem w postaci morskich potworów.

Źródło: https://tvline.com/2020/12/02/vikings-final-episodes-season-6-premiere-date-amazon-prime/

Tagi: 2B 6 sezon Wikingowie