Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.11.2020 14:01
PS Plus Collection Logo
3463V

PS Plus Collection sprzedawane na aukcjach. Polscy gracze zarabiają na darmowych grach

PS Plus Collection to specjalna oferta Sony przygotowana dla posiadaczy PS5. Jak wiadomo produkcje można aktywować także na PlayStation 4, ale potrzebujemy do tego znajomego z najnowszym sprzętem japońskiej korporacji. Sytuację wykorzystują gracze, którzy sprzedają dostęp do kolekcji.

Sony zaskoczyło prezentując PS Plus Collection, ponieważ japoński producent zapewnił dostęp do wielu fantastycznych hitów, które mogą odebrać klienci nowej generacji. To kapitalny zestaw na start i choć producent wciąż nie zdradza planów rozbudowy oferty, to jednak już teraz gracze za darmo odbierają świetny pakiet gier.

Tytuły są dostępne w systemie PlayStation 5 i można je bezproblemowo odebrać mając aktywny abonament PlayStation Plus, ale sytuację próbują wykorzystać niektórzy gracze. Jak wspominałem na portalu – PS Plus Collection działa także na PS4, ale musimy aktywować gry za pomocą PS5 i właśnie taka „usługa” pojawiła się na Allegro.

PS Plus Collection na Allegro

Nie jestem pewien, jak dokładnie wygląda regulamin PlayStation Plus, ale podejrzewam, że Sony mogło nawet nie wpaść na pomysł sprzedaży darmowych produkcji. Na zakończenie warto przypomnieć, że wczoraj Sony przedstawiło ofertę PlayStation Plus na grudzień – aktualnie Japończycy nie zmieniają PS Plus Collection.

Źródło: Allegro.pl

Tagi: playstation 4 playstation 5 playstation plus ps plus PS Plus Collection ps4 ps5