Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 01.12.2020 18:50
Doom eternal
1082V

Xbox Game Pass na PC otrzyma za dwa dni kolejnego "hiciora" z 2020 roku

DOOM Eternal pojawi się na Xbox Game Pass (PC) już 3 grudnia. Twórcy produkcji przygotowują dla graczy kolejne wyzwanie.

Grudzień rozpoczął się bardzo dobrze dla posiadaczy konsol Microsoftu oraz komputerów osobistych. Nie licząc nowej aktualizacji umożliwiającej pobieranie gier z Xbox Game Passa przed ich oficjalną premierą na rynku, posiadacze "piecyków" będą mogli za dwa dni wskoczyć do wirtualnego świata, który został najechany przez bestie z piekła.

Microsoft potwierdził, że Doom Eternal pojawi się w popularnej usłudze już 3 grudnia. Osoby, które nie zaznajomiły się jeszcze z tytułem od amerykańskich, utalentowanych deweloperów z id Software, mogą zrobić to teraz za niską cenę.

Ponadto, posiadacze (lub ci przyszli) rzeczonej pozycji otrzymają do swojej dyspozycji dodatkowe wyzwanie, w którym gracz przejmie kontrolę nad Slayerem wyposażonym jedynie w strzelbę bojową. Głównym celem jest zdobywanie coraz to lepszych modyfikacji oraz broni, o ile chcemy wyjść z sytuacji cało. Jeśli ukończymy wyzwanie, zostaniemy wynagrodzeni dodatkową skórką.

Korzystając z okazji, wczoraj Bethesda ujawniła datę premiery najnowszej odsłony FPS-owej marki na hybrydowej konsoli Nintendo Switch.

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2020/12/doom_eternal_joins_xbox_game_pass_for_pc_this_week_new_content_available

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software