Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 01.12.2020 15:28
Red Dead Online Asasyn
1462V

Red Dead Online. Gracz odwzorował członka bractwa Asasynów w module sieciowym Red Dead Redemption 2

Jeden z posiadaczy Red Dead Redemption 2 pochwalił się swoją postacią, która przypomina na każdym kroku główną postać z gry Assassin's Creed Rogue.

Właśnie dzisiaj zadebiutowało Red Dead Online. Moduł sieciowy jest dostępny w Red Dead Redemption 2, ale osoby, które nie chcą poznawać historii napisanej przez Rockstar Games, mogą zatopić się w tzw. "multiaku" za jedyne pięć dolarów.

Jeden z graczy Red Dead Online postanowił pochwalić się swoim projektem, który przedstawia Shaya Cormaca - byłego członka bractwa asasynów - którego bliżej fani serii Ubisoftu mogli poznać za sprawą oferującego sporo powiewu świeżości Assassin's Creed Rogue

Autor wpisu na Reddicie zadbał o nawet najmniejsze detale protagonisty wyżej wspomnianej pozycji. Jego postać w RDO wyróżnia się krótkim kucykiem, czarnym strojem z czerwonymi, charakterystycznymi elementami. 

"Stay my blade from the flesh of the innocent. Hide in plain sight." - Shay Morgan from r/reddeadredemption

Red Dead Online wciąż jest przepełnione błędami. Ostatnio wspominaliśmy o nawiedzonym moście, który pozwalał dostać się zainteresowanym nawet do... Meksyku, do którego dostęp jest zablokowany.

Źródło: https://gamerant.com/red-dead-online-assassins-creed-shay/

Tagi: Assassin's Creed red dead redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two