Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 01.12.2020 15:02
Fallout 76
1357V

Bethesda o Fallout 76: „Zawiedliśmy wielu ludzi”

Todd Howard, producent wykonawczy gier z serii Fallout, przyznał się, że firma zawiodła wielu graczy za sprawą Fallouta 76.

Fallout 76 to jedna z najgorszych, jak nie najgorsza gra AAA od Bethesdy. Recenzenci nie mieli zamiaru owijać w bawełnę i odradzali kupno produkcji każdemu niezdecydowanemu. Co więcej, po premierze najnowszego Fallouta amerykańska firma musiała zmagać się z ogromną, zasłużoną krytyką.

Todd Howard, producent wykonawczy wyżej wspomnianej marki, zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo on oraz jego zespół zawiódł wielu ludzi oczekujących kolejnego, wspaniałego Fallouta. Przyznał to w najnowszym wywiadzie dla redakcji The Guardian, w którym dodał, że nawet w wydawanych przez nich sieciowych tytułach znajduje się spora ilość odbiorców, którzy nie chcą ingerować się ze społecznością i próbują grać w trybie dla pojedynczego gracza:

Jesteśmy wielkimi fanami trybu dla jednego gracza i odnieśliśmy pewien sukces z niektórymi grami nastawionymi na tryb wieloosobowy. Odkryliśmy nawet, że jeśli jest to gra wieloosobowa, np. Elder Scrolls Online, czy Fallout 76, wielu naszych graczy chce grać w nią jak w produkcję dla jednego gracza i nie przeszkadzać innym graczom. Gry radzą sobie z trybem wieloosobowym na różne sposoby i myślę, że to wszystko ma swoje zalety.

Jego powyższa wypowiedź może sugerować, że nadchodzące pozycje od Bethesdy także będą miały zaimplementowany tryb sieciowy, który nie będzie przeszkadzał fanom trybu skierowanego dla pojedynczego gracza.

Źródło: https://sirusgaming.com/2020/12/01/fallout-76-bethesda-exec-admit-let-people-down/

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Fallout 76