Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.11.2020 23:53
Cyberpunk 2077 pudełko
6695V

Cyberpunk 2077 z wyciekami. Do Internetu trafiło zdjęcie pudełka gry na PS4 i nowy gameplay

Choć do premiery wyczekiwanego projektu od CD Projekt RED zostały jeszcze trzy tygodnie, wiele wskazuje na to, że fizyczne wersje gry już istnieją.

Cyberpunk 2077 to bez dwóch zdań jedna z najgłośniejszych gier tego roku. Wpływ na to ma rozmach produkcji, skala promocji (ostatnio ruszyła przecież nawet kampania z napojem Sprite) i, co oczywiste, liczne przesunięcia premiery, które stały się już pewnym symbolem. Jakiś czas temu do Internetu trafiło natomiast zdjęcie przedstawiające wycinek okładki z zawartością opakowania, które rozbudziło fanów.

Teraz w Sieci zaczęło latać zdjęcie całego pudełka - prawdopodobnie nie to samo, z którego mieliśmy wcześniej element, albowiem tamto zostało zrobione pod zupełnie innym kątem. Fotka podobno pojawiła się początkowo na Reddicie, gdzie jeden z użytkowników napisał, że jest już w posiadaniu fizycznej kopii gry na PlayStation 4. Gdy pozostali nie chcieli wierzyć... Zamieścił dwudziestominutowy gameplay!

Rzeczony jest na bieżąco usuwany z Internetu. Przedstawiono tam początek przygody, menu główne oraz kreator postaci. Cóż, jest to bez wątpienia intrygująca sprawa, której rozwój zdecydowanie warto dalej obserwować. Poniżej zamieszczam oczywiście także wspomniane zdjęcie okładki, choć próżno mówić tu o wizualnym zaskoczeniu:

Cyberpunk 2077 na PS4

Źródło: https://twistedvoxel.com/cyberpunk-2077-copies-ps4-gameplay-footage-leaked/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077