Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 28.11.2020 14:30
PS5 muralne promocyjne
1213V

Sony chwali się imponującymi muralami w Berlinie. Dzieła z Ratchetem oraz PS5 wyglądają świetnie

Trzeba przyznać, że jeśli chodzi o aspekty wizualne, Sony nie ma się czego wstydzić w swoich kampaniach marketingowych. Najnowsze murale w Berlinie robią kolosalne wrażenie.

Od światowej premiery PlayStation 5 nie minęło wiele czasu. Kurz nie zdążył opaść, a wielu graczy dalej niesionych jest na fali zachwytu tym, co przygotowano dla nas w związku z tak długo wyczekiwanym nadejściem nowej generacji. Wszyscy na pewno pamiętamy, jak przywitano start nowej generacji w wielu krajach - iluminacje świetlne świetnie sprawdzały się na przykład w Wenecji.

Teraz Sony pochwaliło się kolejnymi artystycznymi projektami - mowa o dwóch muralach w Berlinie, które mają reklamować PlayStation 5. Jeden niesie przekaz, będący hasłem marketingowym dla Sony, a więc "Play Has No Limits", a drugi przedstawia maskotkę branży gier, Ratcheta z popularnego cyklu. Trzeba przyznać, że oba dzieła robią ogromne wrażenie - szczególnie na nocnych ujęciach.

Warto wspomnieć, w ramach małej ciekawostki, iż wielu graczy doszukuje się pewnego przesłania w tym, że to właśnie bohater nadchodzącego Ratchet & Clank: Rift Apart znalazł się na muralu. Gra wciąż nie ma daty premiery - mówi się o 2021 roku. Gracze wierzą, że jego malunek nie jest przypadkiem i oznacza, że tytuł zbliża się do debiutu, który mógłby nastąpić już w przeciągu kilku najbliższych miesięcy.

Źródło: https://twinfinite.net/2020/11/ps5-mural-berlin/

Tagi: Insomniac Games Ratchet Ratchet & Clank: Rift Apart Sony Interactive Entertainment