Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 28.11.2020 09:30
Assassin's Creed Valhalla John Carpenter
1723V

Assassin's Creed Valhalla to powrót do najwyższej jakości? Reżyser John Carpenter zachwycony nową odsłoną

Najnowsza odsłona serii Assassin's Creed została przyjęta niezwykle ciepło - prawdopodobnie najlepiej od lat. Jeśli zachwycony jest ktoś taki, jak John Carpenter, to oznacza, że całość musi być rzeczywiście dobrze napisana.

Assassin's Creed Valhalla, który zadebiutował trzy tygodnie temu, okazał się ogromnym hitem. Gracze zachwycili się jakością, jaką zaprezentował Ubisoft w najnowszej odsłonie serii, gdzie pozwolono nam chwycić za topory i wejść w buty wikingów. Najlepiej przekonacie się o tym, czytając recenzję, którą przygotował dla Was Mateusz - jeśli mieliście wątpliwości odnośnie do jakości, to skutecznie je rozwieje.

Zachwycony projektem jest również uznany reżyser filmowy i jedno z głośniejszych nazwisko Hollywood - John Carpenter. Twórca ma na swoim koncie takie dzieła, jak "Halloween" z 1978 roku, "Mgła" z 1980, czy przede wszystkim "Coś" z 1982. Jedno jest pewne - zna się na tym, jak powinno wyglądać iście kinowe doznanie, jeśli chodzi o rozpisanie fabuły konkretnego tworu. O najnowszej grze Ubisoftu napisał tak:

Assassin's Creed Valhalla to powrót do najwyższego poziomu tej serii. Ogromny i pięknie zaprojektowany otwarty świat z doskonałą rozgrywką. Niesamowita gra.

Takie słowa od twórcy tego kalibru są najlepszym potwierdzeniem tego, jak doskonałą historię oddano w nasze ręce. Rzeczywiście jest się czym zachwycać. W tym miejscu warto przypomnieć także, że jeśli utknęliście w jakimś momencie gry, to na portalu znajdziecie niezwykle obszerny poradnik. Koniecznie zajrzyjcie.

Źródło: https://www.psu.com/news/assassins-creed-valhalla-a-return-to-excellence-in-the-franchise-says-director-john-carpenter/

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft