Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.11.2020 20:26
PS5 Klasyczne Logo
1976V

PS5 z klasycznym logo PlayStation wygląda wspaniale. Sony musi zadbać o taki detal

Sony mierzy się teraz z wyzwaniem dostarczenia na rynek kolejnych egzemplarzy PlayStation 5, ale niektórzy gracze już czekają na pojawienie się w sklepach oficjalnych paneli odświeżających wygląd nowej generacji. Jeden z fanów pokazał, jak w prosty sposób korporacja może zadbać o odrobinę nostalgii i odświeżone logo PlayStation wygląda pięknie.

Na bocznym panelu PlayStation 5 znalazło się wycięte logo PlayStation, które od początku prosiło się, by zadbać w tym miejscu o odrobinę koloru. Nie musieliśmy długo czekać, ponieważ już teraz w Sieci robi furorę praca jednego z posiadaczy PS5, który za pomocą lasera wyciął plastikowe wstawki i zadbał tym samym o odświeżenie wyglądu nowej konsoli Sony.

Japoński producent zaskoczył rozpoczynając nową generację od dużej, białej bryły oraz zupełnie odświeżonego kontrolera. W obu wypadkach firma nie zaakcentowała swoich kultowych motywów i logo PlayStation (PS5) oraz przyciski funkcyjne (pad) zostały pozbawione klasycznych kolorów. Firma chce w ten sposób podkreślić next-genowość swojej nowej platformy, ale jestem przekonany, że pewnym momencie pojawią się w sklepach inne kolory urządzeń Sony, które będą miały trafić w gust tych najbardziej oddanych fanów marki – wielu z nich czeka na między innymi czarne PlayStation 5.

Warto przypomnieć, że z samego rana informowaliśmy o nowych panelach do PlayStation 5 – gracze mogą wygrać efektowne części ze Spider-Mana. Trzeba jednak pamiętać, że firmy aktualnie nie mogą sprzedawać swoich prac.

Źródło: https://www.psu.com/news/custom-ps5-inlays-recall-the-classic-playstation-logo/

Tagi: panele playstaiton playstation 5 ps5 sony