Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.11.2020 16:16
Cryospace
897V

Cryospace to survival-horror inspirowany serią Alien. Sprawdźcie pierwszy zwiastun

Dobrych horrorów dopieszczonych przez porządny survival nigdy za wiele, a gdy dodamy do tego inspirację takimi tytułami jak Alien, Pandorum oraz twórczością Philipa K. Dicka, to produkcja może zainteresować szerokie grono odbiorców. Sprawdźcie pierwszy zwiastun Cryospace i poznajcie szczegóły dotyczące gry.

Cryospace to najnowsza produkcja Kuklam Studios, które chce tym razem skupić się na przerażającej historii i zaprosi graczy na pokład statku kosmicznego. To właśnie w tym miejscu pojawiły się tajemnicze stwory – one nie tylko niszczą statek, ale mordują wszystkich członków załogi.

Głównym bohaterem Cryospace jest jeden z mechaników, który jako jedyny budzi się z kriogenicznego snu i orientuje się, że na statku przemierzającym bezkres kosmosu dzieje się coś złego. Wśród załogi znajdują się robotnicy czy też żołnierze, którzy mieli trafić na jedną z odległych planet i rozpocząć kolonizację, jednak sytuacja zmieniła się w sekundzie. Teraz gracz stanie przed zadaniem obudzenia kolejnych specjalistów, a następnie będziemy szukać pożywienia, lekarstw czy też broni, a w samej rozgrywce nie zabraknie bardzo trudnych wyborów, które zaważą o życiu ocalałych.

Tak prezentują się cechy główne Cryospace:

  • Eksploracja wraku statku kosmicznego. Przeczesuj pokład w poszukiwaniu wszystkiego, co pomoże Ci przetrwać. Od zapasów tlenu, przez jedzenie, po broń;
  • Stwórz prowizoryczną kolonię. Spróbuj zbudować w miarę bezpieczne schronienie. Zaopatrz je w jedzenie i tlen. Znajdź tych, którzy przetrwali katastrofę, daj im broń i przygotuj do walki;
  • Wykaż się sprytem, aby przetrwać. Rozwiązuj łamigłówki, unikaj pułapek, albo zastawiaj sidła na to coś, co na Ciebie poluje. Pamiętaj, że tutaj przetrwają nie najsilniejsi, ale najsprytniejsi;
  • Ładuj, strzelaj, powtórz. Przerażajace, obce formy życia, o których nie śniłeś nawet w najstraszniejszych koszmarach, są u siebie. Tutaj, to Wy jesteście gośćmi czy raczej najeźdźcami i jako tacy nie jesteście mile widziani. Bądź pewien, że czymkolwiek jest to, z czym przyjdzie Ci się zmierzyć, wyraźnie da Ci to do zrozumienia.

Deweloperzy obiecują rozbudowaną eksplorację oraz możliwość stworzenia własnej kolonii – w Cryospace musimy zmierzyć się z wieloma niebezpieczeństwami, które zostały dobrze zaprezentowane na poniższym materiale.

Jesteście zainteresowani Cryospace? Gra w 2020 roku wyląduje na PC, a teraz możecie ją wrzucić na listę życzeń, by stale otrzymywać nowe informacje o tym survival-horrorze.

Źródło: Informacja prasowa: PR Outreach

Tagi: Cryospace informacje Kuklam Studios trailer zwiastun