Iza Łęcka Iza Łęcka 27.11.2020 11:07
Sony DualShock 4 v2 (jagodowy błękit) - promocja
1857V

PS VR i DualShock 4 w promocji Black Friday. Sprzęt do PS4 i PS5 kupicie w lepszych cenach

Black Friday to idealny moment na nabycie nie tylko kolejnych gier w korzystnych kwotach. W sklepach pojawiają się także przeceny na sprzęt dla graczy: dzięki najnowszej ofercie możecie zgarnąć między innymi PlayStation VR i kontrolery DualShock 4. 

Na polskim rynku rozgościło się już PlayStation 5, ale nie powinniśmy zapominać o urządzeniach dedykowanych PlayStation 4, ponieważ pady DualShock 4 i PlayStation VR działają z nową generacją. Kontroler Sony można wykorzystywać w produkcjach ze wstecznej kompatybilności (najnowsze tytuły z PS5 działają tylko z DualSense), natomiast gogle do wirtualnej rzeczywistości otrzymały pełne wsparcie na next-genie Japończyków.

Teraz DualShock 4 jest dostępny w różnych wersjach kolorystycznych za 169 zł – w tym wypadku macie pewność, że zdobędziecie oryginalnego pada, który nie będzie sprawiał rozmaitych problemów. Po zakupie PlayStation VR warto zwrócić się do Sony o darmową przejściówkę, dzięki której sprzęt działa na PS5. Japoński producent dostarczył już pierwsze adaptery, więc gracze mogą komfortowo kontynuować rozgrywkę w VR na PlayStation 5.

PlayStation VR - oferta z różnych sklepów

DualShock 4 - każdy za 169 zł 

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/zestawy-z-playstation-vr-oraz-playstation-camera-v2-juz-od-899-zl-w-polskich-sklepach/
https://www.euro.com.pl/cms/black-friday.bhtml

Tagi: dualshock 4 PlayStation 4 PlayStation VR promocja PS4 sony