Mortal Kombat 11 z PS4 i PS5 w promocji na PSN. Sony zaprasza na Ofertę Tygodnia

Promocje gier
1873V
Mortal Kombat 11 z PS4 i PS5 w promocji na PSN. Sony zaprasza na Ofertę Tygodnia
Wojciech Gruszczyk | 26.11.2020, 20:21

Na PlayStation Store wciąż trwają obniżki z okazji Black Friday, ale korporacja nie zapomina o Ofercie Tygodnia. Gracze mogą tym razem sięgnąć po Mortal Kombat 11, które otrzymało bezpłatną aktualizację na PS5. Nowa edycja otrzymała serię ulepszeń.

Mortal Kombat 11 osiągnęło olbrzymi sukces i produkcja przez długi czas była rozchwytywana na całym świecie – przez wiele miesięcy to właśnie ta bijatyka była jedną z najchętniej kupowanych gier ubiegłego roku.

Studio w zeszłym tygodniu świętowało premierę wersji Ultimate, która zawiera wszystkie wcześniej wydane rozszerzenia, a podstawowa edycja wylądowała w najnowszej promocji na PlayStation Store. Mortal Kombat 11 jest dostępny w Ofercie Tygodnia za 83,60 zł.

Mortal Kombat 11 oficjalnie zadebiutowało na PlayStation 4, ale autorzy zadbali o bezpłatną aktualizację do PlayStation 5, która oferuje między innymi poprawioną oprawę oraz dopracowaną animację.

To naprawdę dobry moment na wypróbowanie Mortal Kombat 11 – w tym wypadku nie otrzymacie wszystkich rozszerzeń (zawodnicy + fabularny dodatek), ale bez problemu wskoczycie na serwery i sprawdzicie się w starciach.

Źródło: PlayStation Store

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper