The Pokemon Company szykuje się na świętowanie. 25-lecie marki z wielkimi ogłoszeniami?

Gry
1232V
The Pokemon Company szykuje się na świętowanie. 25-lecie marki z wielkimi ogłoszeniami?
Wojciech Gruszczyk | 26.11.2020, 19:36

The Pokemon Company zapowiedziało wielkie wydarzenie, które powinno zainteresować wszystkich sympatyków Pikachu. Już w przyszłym roku marka Pokemon będzie świętować 25-lecie istnienia, więc z tej okazji deweloperzy szykują niespodzianki.

Dzisiaj odbyła się Parada Macy's z okazji Święta Dziękczynienia, na której wystąpiła grupa tańczących Pikachu. Pokemony miały nie tylko świętować wielką, amerykańską uroczystość, ale również zapowiedziały kolejne wydarzenie. Po występie zespół odsłonił duży baner z oficjalnym logiem obchodów 25-lecia marki Pokemon.

26 lutego 1996 roku odbyła się premiera pierwszej gry od studia Game Freak – deweloperzy przez sześć lat rozwijali produkcję, która od tego czasu stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie.

W przyszłym roku będziemy świadkami dużego świętowania i podobno z tej okazji zobaczymy przynajmniej trzy pozycje z uniwersum Pokemon – ma to być nowa odsłona głównej serii, kolekcja klasyków oraz nowe Pokemon Snap.

Na potwierdzenie szczegółów musimy zaczekać, ale jak zobaczycie poniżej: twórcy szykują się do świętowania.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/pokemon-reveals-25th-anniversary-logo-and-teases-very-special-celebrations/

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper