Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2020 15:46
PS Plus Collection
3008V

PS Plus Collection może już nie otrzymać nowych gier. Sony nie podjęło decyzji

Jedną ze świetnych propozycji Sony dla nowej generacji jest zaoferowanie graczom zestawu PS Plus Collection. Klienci od premiery dostali dostęp do wielu mocnych gier, ale Sony aktualnie nie może potwierdzić, czy kiedykolwiek rozbuduje tę listę. Decyzja wciąż nie została podjęta.

Wszyscy posiadacze PS5 mogą dzięki PlayStation Plus otrzymać dostęp do wielkiego zestawu gier przygotowanego przez Sony. PS Plus Collection to kapitalna oferta, jednak tak naprawdę wciąż brakuje nam kilku konkretów dotyczących propozycji.

Jedną z najczęściej podejmowanych kwestii przez graczy jest pytanie dotyczące rozbudowy oferty – z tym tematem zmierzył się Jim Ryan, który nie ukrywa, że Sony nie podjęło jeszcze decyzji. Wszystko zależy od odbioru graczy:

„Cóż, poczekamy i zobaczymy, jak świat odbierze PS Plus Collection Wiesz, w które gry się gra, ile ich jest, zanim podejmiemy jakiekolwiek decyzje w tej sprawie. Uważamy, że to potencjalnie będzie świetne narzędzie pozyskiwania użytkowników. Prawdopodobnie, jeśli nigdy nie miałeś PS4 i zdecydujesz się kupić PS5, to w zasadzie dostaniesz PS4, prawda?”

Trudno nie zgodzić się z szefem PlayStation, ale szkoda, że Japończycy wciąż nie przedstawiają w tym temacie jasnego komunikatu. PS Plus Collection już teraz oferuje wyśmienity zestaw gier, a na pewno dodatkowe pozycje zostałyby dobrze odebrane przez posiadaczy PlayStation 5.

Sprawdźcie pełną listę gier z PS Plus Collection, a dodatkowo warto pamiętać, że produkcje z zestawu mogą działać na PS4 (potrzebujecie jedynie kogoś z PS5). Aktualnie PlayStation Plus jest dostępne w promocji.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/sony-says-its-yet-to-decide-if-it-will-expand-the-playstation-plus-collection/

Tagi: PlayStation Plus ps plus PS Plus Collection ps5