Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.11.2020 01:01
ps plus grudzień 2020
18461V

PS Plus na grudzień oficjalnie! Sony potwierdza gry na PS5 i PS4 [Aktualizacja #1]

PS Plus na grudzień właśnie pojawiło się za sprawą PlayStation Saudi Arabia. Tak jak Sony zapowiadało – gracze mogą oczekiwać trzech gier, w które zagramy na PlayStation 5 i PlayStation 4. Poznajcie szczegóły.

PS Plus grudzień 2020

 • Just Cause 4 
  - Rok premiery: 2018
  - Średnia ocen: 65%
 • Rocket Arena 
  - Rok premiery: 2020
  - Średnia ocen: 68%
 • Worms Rumble  
  - Rok premiery: 2020
  - Średnia ocen: TBA

Sony w zeszłym miesiącu zaprezentowało bardzo mocną ofertę PlayStation Plus, a tym razem jest... Bardzo ciekawie. Pewnie znajdzie się wielu chętnych, którzy z dużą przyjemnością zapoznają się z Just Cause 4 (gra powinna świetnie działać na PS5), a nawet w ofercie pojawiły się najnowsze Wormsy – w sumie mogliśmy się tego spodziewać, ponieważ gra debiutuje akurat w dniu publikacji nowej oferty i Sony mocno promuje propozycję. Jak wiadomo jest to pierwsza odsłona w historii serii, która otrzyma pojedynki w czasie rzeczywistym i nawet zaoferuje rywalizację Battle Royale.

Rocket Arena nie jest najmocniejszą propozycją EA, więc gra bardzo szybko wylądowała w ofercie Sony – premiera odbyła się w lipcu. Można jednak odnieść wrażenie, że właśnie PS Plus jest ostatnią szansą dla gry, która potrzebuje wielu graczy na serwerach, by móc oferować rozgrywkę na odpowiednim poziomie.

Sony potwierdziło gry:

Źródło: Twitter: PlayStationSA

Tagi: playstation plus ps plus Sony