MudRunner za darmo od dzisiaj. Gra twórców zachwalanego SnowRunnera

Gry
2764V
MudRunner za darmo od dzisiaj. Gra twórców zachwalanego SnowRunnera
Bartosz Dawidowski | 26.11.2020, 11:28

O tym, że MudRunner, czyli poprzednik znakomitego SnowRunnera zostanie udostępniony za darmo po Elite Dangerous dowiedzieliśmy się tydzień temu. Grę na PC będzie można odebrać gratisowo już dzisiaj.

Epic Games nie przestaje zachwycać swoimi gratisowymi propozycjami. Po tak mocnej grze jak Elite Dangerous, które dostępne było za darmo od 20 listopada (i jest dostępne do pobrania gratisowo tylko do godziny 17:00 dzisiaj), tym razem pobierzemy bez żadnych opłat , czyli grę skupiającą się na najtrudniejszych, offroadowych przeprawach. Gra ma zostać udostępniona dzisiaj w Epic Games Store od godz. 17:00.

Na odebranie gry za darmo z Epic Games Store będziemy mieć tradycyjnie 7 dni. 3 grudnia pojawi się nowa, gratisowa produkcja w systemie cyfrowej dystrybucji Epic Games. Nie wiemy jeszcze, o jaki tytuł chodzi.

Jeśli chodzi o samego MudRunnera, to zdecydowanie warto dać mu szansę, jeśli zaintrygował was gameplay ze SnowRunnera. Tytuł z 2017 roku doczekał się wielu aktualizacji i ulepszeń, cieszy się dużym uznaniem graczy na Steam (88% pozytywnych recenzji) i zgarnął też mocne noty (7,7/10) w recenzjach zebranych na Metacritic. 

MudRunner w Epic Games Store

Źródło: własne

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper