Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.11.2020 14:08
PS5 logo
6182V

PS5 z „największą premierą konsoli w historii” Sony. Firma potwierdza, kiedy dostarczy nowe konsole na rynek

Sony właśnie przedstawiło ważną wiadomość. PlayStation 5 osiągnęło wielki sukces i korporacja pracuje teraz nad dostarczeniem kolejnych egzemplarzy PS5 na rynek. To największa premiera w historii Sony.

Jim Ryan w ostatnich dniach potwierdził, że PlayStation 5 zostało wyprzedane na całym świecie. Gracze teraz walczą o wolne sztuki, a sytuację próbują wykorzystać między innymi oszuści, którzy oferują na aukcjach fotki PS5 zamiast samej konsoli.

Sony właśnie podało krótką wiadomość, w której potwierdza, że PlayStation 5 to „największa premiera konsoli w historii” japońskiej korporacji. Nie otrzymaliśmy jeszcze ostatecznych wyników, ale firma dziękuje za wielkie wsparcie.

Japoński producent potwierdza również, że „przed końcem roku do sprzedawców trafi więcej egzemplarzy PS5”, więc możemy oczekiwać, że jeszcze przed świętami kolejne sklepy zaproponują graczom PS5.

Nie otrzymaliśmy jeszcze konkretnych danych, ale te powinny nadejść już wkrótce. Sony jest znane z tego, że chętnie dzieli się swoimi konkretnymi rezultatami, ale w tym wypadku nie możemy zapomnieć, że wynik mógłby być znacznie większy – korporacja po prostu nie nadążyła z przygotowaniem PlayStation 5.

Źródło: Twitter: PlayStation

Tagi: playstation playstation 5 ps5 sony