Iza Łęcka Iza Łęcka 25.11.2020 08:55
Cyberpunk 2077 pierwszy zwiastun Easter Egg
2179V

Cyberpunk 2077 z Easter Eggiem na rozgrywce z PS5 i PS4 Pro. Polacy przypominają o pierwszym zwiastunie

W styczniu 2013 roku zaprezentowano pierwszy zwiastun Cyberpunka 2077. W tym czasie CD Projekt RED jeszcze nie zajmował się pełną produkcją gry, jednak Polacy widowiskowo ujawnili swój nowy projekt. W najnowszym fragmencie rozgrywki pojawiło się bezpośrednie odwołanie do wspomnianego trailera.

Świat bardzo długo był pod wrażeniem pierwszego zwiastuna Cyberpunka 2077. Na filmie z 2013 roku zobaczyliśmy kobietę z dwoma wszczepami, obok której znajduje się policjant z wyciągniętą bronią. To właśnie wspomniany funkcjonariusz pojawił się na najnowszym materiale prezentującym rozgrywkę z PlayStation 5 i PlayStation 4 Pro.

Sebastian Kalemba (kierownik ds. animacji w CD Projekt RED) zdradził na Twitterze, że podczas najnowszego wycinku rozgrywki możemy dostrzec gliniarza z pierwszego materiału– ujrzymy go na ulicach Night City, podczas gdy V przemieszcza się powoli samochodem i obserwuje  działania grupy reagującej.

Przedstawiony Easter Egg intryguje i dobitnie potwierdza, że CD Projekt RED zwraca szczególną uwagę nawet na najdrobniejsze szczegóły w Cyberpunk 2077. Czy w produkcji gracze również spotkają tajemnicze kobiety – pierwszą z przymocowanymi do ramion wszczepami oraz tę z ostatnich scen materiału? Najpewniej przekonamy się o tym już 10 grudnia.

Jeżeli jeszcze nie mieliście możliwości, sprawdźcie gameplay z konsolowych wersji (PlayStation i Xbox) oraz zobaczcie wspomniany zwiastun.

Źródło: Twitter: Skalemba

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077 easter egg