Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.11.2020 19:38
Metro next-gen
1207V

Metro otrzyma nową wersję lub gry trafią na PS5 i Xbox Series X|S? Twórcy zapowiadają ogłoszenie

4A Games szykuje dla graczy niespodziankę. Twórcy zapowiadają świętowanie 10-lecia growej marki Metro i fani serii mają nadzieję, że deweloperzy zaprezentują jutro coś dużego. Czy to już czas na kolejną odsłonę? Opcji jest kilka.

Ukraińskie 4A Games w zeszłym roku zaprosiło graczy na Metro Exodus, ale nie możemy zapomnieć, że deweloperzy w 2010 roku zaprezentowali pierwszą produkcję stworzoną w uniwersum Dmitrija Głuchowskiego. Twórcy nie mieli jeszcze okazji świętować 10-lecia marki, ale najwidoczniej najlepsze przed nami.

Twórcy Metro zapowiedzieli, że jutro odbędzie się coś ważnego związanego z marką Metro. Najwięksi optymiści wierzą w zapowiedź nowej odsłony, część fanów wspomina o next-genowych ulepszeniach dla Metro Exodus, niektórzy przypominają informacje o sieciowym Metro, a pewnie wśród graczy znajdą się desperaci, którzy chętnie zapoznaliby się z Metro 2033 i Metro Last Light na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S.

Trudno oczywiście zgadywać, ale wpadnijcie jutro na nasz portal, by poznać wszystkie szczegóły. Nie brakuje plotek, że 4A Games szykuje dla nas coś naprawdę dużego.

Warto pamiętać, że Metro jest teraz częścią Saber Interactive (THQ Nordic).

Źródło: Twitter: MetroVideoGame

Tagi: 4A Games Deep Silver Metro Exodus