Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.11.2020 15:35
Hitman 3 Chongqing
963V

Hitman 3 wyląduje w Chinach. Twórcy potwierdzają jakość rozgrywki na PS5 i Xbox Series X|S

IO Interactive zachęca graczy do swojej nowej przygody. Twórcy właśnie zaprezentowali kolejną mapę z Hitman 3 i potwierdzili jakość rozgrywki na aktualnej generacji. Gracze mogą liczyć na eliminowanie celów w 4K przy 60 klatkach na sekundę.

Twórcy Hitmana wczoraj zapowiedzieli prezentację nowości przygotowanych do swojej najbliższej premiery i właśnie otrzymaliśmy zwiastun Hitmana 3. Twórcy pokazują lokację w chińskim Chongqing, ale miejscówka to dopiero początek – materiał skupia się na ujawnieniu jakości gry w PlayStation 5 oraz Xboksach Series X|S.

IO Interactive potwierdza, że na nowych konsolach będziemy ubijać wyznaczone cele w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę, a wiele scen zostanie upiększonych przez HDR. Twórcy wykorzystali także moc nowej generacji, by poprawić lokacje z Hitmana i Hitmana 2, więc na PS5 i XSX|S otrzymamy nowe wrażenia nawet w lokacjach, które zostały opublikowane w poprzednich przygodach Agenta 47.

Na samym trailerze usłyszycie także o innych usprawnieniach (poprawione oświetlenia oraz odbicia, ulepszone animacje, przebudowane efekty związane z między innymi wodą) i oczywiście na jednym ekranie zobaczymy teraz znacznie więcej NPC-ów.

Warto przypomnieć, że IO Interactive przygotowuje się do premiery Hitmana 3, ale deweloperzy potwierdzili już rozwijanie nowej pozycji – zespół opracowuje Bonda.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Hitman 3 IO Interactive