Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.11.2020 14:51
Cyberpunk 2077 OnePlus 8T
1065V

Cyberpunk 2077 OnePlus 8T na pełnej prezentacji. Zobaczcie unboxing smartfona

W Sieci wylądowała pełna prezentacja limitowanej wersji OnePlus 8T, która została przygotowana dla fanów wyczekujących na Cyberpunka 2077. Odświeżone urządzenie będzie dostępne wyłącznie na azjatyckim rynku, ale na pewno warto sprawdzić, jak wygląda ta ciekawa propozycja.

CD Projekt RED potwierdził przygotowanie specjalnego smartfona już w połowie października, a na początku listopada pojawiły się zdjęcia modelu. Teraz jednak możemy sprawdzić pełny pokaz urządzenia – unboxing bardzo dokładnie przedstawia sprzęt.

Unbox Therapy przygotował pełną prezentację urządzenia, które otrzymało nawet stylizowane pudełko. Producent zadbał nawet o takie drobne detale jak przypinki oraz zaoferował klientom kilka drobnych zmian w samym systemie.

Cyberpunk 2077 OnePlus 8T wygląda ładnie i można jedynie żałować decyzji OnePlus. Firma postanowiła zaoferować sprzęt wyłącznie na azjatyckim rynku, więc nie możemy liczyć, że telefon pojawi się w Europie. Choć pewnie znaleźliby się zainteresowani, którzy dorzuciliby taki produkt do swojej kolekcji licznych gadżetów przygotowanych na premierę najnowszej gry CD Projekt RED.

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077