Iza Łęcka Iza Łęcka 24.11.2020 08:52
Orlog z Assassin's Creed Valhalla otrzyma fizyczną wersję
1286V

Orlog z Assassin's Creed Valhalla otrzyma fizyczną wersję

Orlog, czyli gra w kości z Assassin's Creed Valhalla, cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że otrzyma fizyczną wersję. W przyszłym roku gracze będą mogli kupić specjalny zestaw, dzięki któremu zagrają w produkcję ze znajomymi.

Assassin's Creed Valhalla to kolejna wysokobudżetowa produkcja, która oferuje szereg dodatkowych aktywności. W przypadku opowieści wikingów, gracze mogą chociażby przystąpić do rozgrywki w Orlog – jest to specjalna gra w kości, która została niezwykle ciepło przyjęta przez społeczność.

Zainteresowanie Orlogiem jest na tyle duże, że planowane jest stworzenie fizycznej wersji gry – projektem ma zająć się PureArts, czyli firma, która już wcześniej wielokrotnie współpracowała z Ubisoftem nad wieloma inicjatywami. Sympatycy marek francuskiego producenta i wydawcy gier na pewno dobrze znają produkty stworzone właśnie przez PureArts. Produkcja nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana, ale informację o jej powstaniu potwierdza Dicebreaker, czyli strona zajmująca się wyłącznie planszówkami.

Już wcześniej Ubisoft pochwalił się ogromnym zainteresowaniem Assassin's Creed Valhalla, a jeżeli jesteście ciekawi szczegółów Orloga, w naszym poradniku znajdziecie kilka informacji dotyczących rozgrywki. Nawiązując do powyższej wiadomości, trzeba przypomnieć o Gwincie z Wiedźmin 3: Dziki Gon, który spotkał się z podobną przychylnością graczy. Karcianka rozrosła się do tego stopnia, że stała się samodzielną produkcją.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/assassins-creed-valhalla-a-real-life-version-of-orlog-is-coming/1100-6484813/

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft