Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2020 14:18
Mafia Edycja Ostateczna w promocji
3581V

Gry na PS4, Xboksa, Switcha i PC w promocji. Lepsze ceny Marvel's Avengers, GTA 5 i 60 dużych gier

Rozpoczęła się nowa promocja, dzięki której gracze mogą sięgnąć po znane produkcje w lepszych cenach. W ofercie znalazły się nowsze gry pokroju Marvel's Avengers czy też Mafia: Edycja Ostateczna. Propozycja powinna zainteresować także posiadaczy Nintendo Switchów.

Rozpoczyna się tydzień różnych obniżek i na dobry początek Cenega zaprasza na przecenę swoich tytułów. Gracze mogą sięgnąć po gry wydawane przez tego wydawcę na naszym rynku – w ofercie znajdziecie sporo ciekawych, wysokobudżetowych tytułów.

Prmocję znajdziecie w niektórych polskich sklepach – poniżej przedstawiam zestawienie z RTV Euro AGD. Warto zwrócić uwagę, że znajdziecie tutaj już między innymi Marvel's Avengers, ostatnią Mafię, ale też naprawdę sporo ciekawych produkcji na Nintendo Switcha. Często w takich ofertach nie możemy sięgać po pozycje na przenośną konsolę Japończyków.

To na pewno dobry moment, by pomyśleć o pierwszych świątecznych prezentach – w końcu zawsze można podarować kolejną edycję Wiedźmina 3 lub zapewnić powrót do dzieciństwa za pomocą Kapitana Tsubasy.

Gry na Switcha w RTV Euro AGD: 

Gry na PC w RTV Euro AGD: 

Gry na Xboksa w RTV Euro AGD:

Gry na PS4 w RTV Euro AGD:

Sprawdźcie także promocje na PlayStation Store, Xbox Live, Steam oraz na PlayStation Plus.

Źródło: Cenega

Tagi: gry w promocji nintendo switch Promocja PS4 switch Xbox Xbox One Xbox Series X