Iza Łęcka Iza Łęcka 20.11.2020 11:25
PlayStation Plus Sony PS4 PS5
5185V

PS Plus w promocji! Abonament na PS5 i PS4 w lepszej cenie [Aktualizacja #1]

Premiera PlayStation 5 to wydarzenie, które trzeba hucznie świętować, dlatego Sony oferuje kolejną promocję – tym razem gracze w niższej cenie mogą zgarnąć dostęp do rocznego abonamentu PlayStation Plus.  [Aktualizacja #1]

PlayStation 5 zadebiutowało również w Europie – wczoraj prezentowaliśmy jak poszczególne oddziały PlayStation witały nową konsolę w swoich krajach. Pragnąc celebrować ten dzień jak najlepiej, Sony uruchomiło sporą promocję na gry, również te z PS5.

Okazje zostały rozszerzone o korzystną ofertę na abonament PlayStation Plus. Roczny dostęp do usługi został przeceniony na 178 złotych, co stanowi całkiem sporą i wartą uwagi obniżkę. Zazwyczaj pojawiające się zniżki dotyczą miesięcznego abonamentu, tymczasem Japończycy pokusili się o promocję na dłuższy okres.

Pamiętajcie, że również właściciele PS5 mogą skorzystać z udogodnień w ramach PS Plus – w listopadzie Bugsnax jest grą dostępną za darmo, co więcej uzyskać można dostęp do 20 niezwykle popularnych produkcji w ramach PS Plus Collection. Włodarze Sony już kilkukrotnie podkreślali, że nie zapomną o graczach korzystających z next-gena i będą co miesiąc zapewniać darmowe tytuły na PS5 w ramach abonamentu, wraz z dwiema pozycjami dla właścicieli PS4.

[Aktualizacja #1]

Pojawiła się oferta w Media Expert.

Źródło: Informacja od czytelnika - dzięki Paweł!

Tagi: playstation plus ps plus PS4 ps5 sony