Iza Łęcka Iza Łęcka 23.11.2020 09:45
Cyberpunk 2077 zmęczony V
3869V

Cyberpunk 2077 zapewni zabawę na setki godzin. Szef działu QA pochwalił się czasem gry

Za 17 dni wielu graczy zatonie w Night City, rozpoczynając swoją przygodę w świecie wykreowanym przez Mike'a Pondsmitha. Na zabawę w futurystycznym klimacie przygotujcie sporo wolnego czasu - Łukasz Babiel pochwalił się swoim rezultatem rozgrywki w Cyberpunku 2077, gdzie spędził już ponad 170 godzin.

Cyberpunk 2077 będzie dostępny na rynku za 17 dni, dlatego też możemy się domyślać, że trwają już ostatnie testy, które mogą wyeliminować ewentualne mankamenty gry i przygotują tytuł na oczekiwaną premierę. Kilka tygodni temu Łukasz Babiel chwalił się pierwszą zdobytą platyną w produkcji CD Projekt RED, tymczasem obecnie udostępnił, ile już czasu poświęcił na przygodę w Night City.

Szef działu QA potwierdził, że jak dotąd gameplay zajął 175 godzin i 43 minuty, choć nie jest to standardowe poznanie gry. Babiel ujawnił, że to tylko „jedno z jego bieżących, powolnych przejść na najtrudniejszym poziomie”, gdzie chętnie skrada się i wykorzystuje wszystkie udostępnione możliwości produkcji.

Trzeba jednak przyznać, że 175 godzin to czas, który robi wrażenie - nie mamy wątpliwości, iż znajdzie się wielu graczy, którzy zdecydują się na podobny styl podejścia do pozycji CD Projekt RED. Nie każdy będzie skupiał się na walce, a jak wiemy, Cyberpunk 2077 zapewni szereg możliwości, by uniknąć bezpośredniej konfrontacji. Co więcej, przed sympatykami gier wideo jeszcze wiele opcji fabularnych - Łukasz Babiel potwierdził, że podczas niezwykle długiej zabawy grał Nomadem.

Warto przypomnieć, że poznanie historii z Wiedźmina 3: Dziki Gon zajmuje około 51 godzin, jednak pragnąc wycisnąć z tytułu wszystkie soki, musieliśmy spędzić przed ekranem ponad 170 godzin.

Źródło: https://www.thegamer.com/cyberpunk-2077-save-files-marked-by-life-paths/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077