Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 22.11.2020 16:05
Red Dead Redemption: The Outlaws Collection fake
3854V

Red Dead Redemption: The Outlaws Collection to bezczelny fake. Kotaku obnażyło falsyfikat

Wczoraj cały gamingowy świat obiegła wspaniała wiadomość, jakoby Rockstar Games szykowało paczkę obu odsłon Red Dead Redemption dla konsol nowej generacji, wliczając w to pełen remake kultowej "jedynki" z PS3 i Xboksa 360. Dziś okazuje się, że jest to bezczelny fake.

Pierwsze Red Dead Redemption to jedna z najbardziej pożądanych przez pecetowców gier, jakich nigdy nie mieli okazji uświadczyć oficjalnie na swoich sprzętach. Jedynymi opcjami do tej pory są emulacja lub granie w chmurze, co nie jest dostępne w każdym kraju i wymaga bardzo solidnego internetu. 

Ukazana wczoraj oferta na Red Dead Redemption: The Outlaws Collection dawała nadzieję na to, że wraz z odświeżeniem pierwszego RDR-a, tytuł w końcu trafi również na komputery osobiste, a obie produkcje zostaną jeszcze bardziej dopieszczone. Cała sprawa wydała się jednak podejrzana redakcji Kotaku, która obnażyła wszystkie wpadki nieudolnego fałszerza. 

Po pierwsze Marston na okładce to zwykły obrazek wzięty z internetu, który pokazuje się po wpisaniu nazwiska bohatera w wyszukiwarce. Ponadto całość została skonstruowana na bazie okładki Red Dead Redemption 2, a oferta na Amazonie wygasała wcześniej niż miałaby nastąpić rzekoma data premiery kolekcji. Niestety zatem musicie wstrzymać się z otwieraniem szampanów.

Red Dead Redemption: The Outlaws Collection fake

Źródło: https://www.dualshockers.com/red-dead-redemption-the-outlaws-collection-rumor-has-been-debunked/

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two