Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 21.11.2020 17:08
Red Dead Redemption 2
7825V

Red Dead Redemption Collection na Amazonie! Rockstar Games szykuje remake RDR i next-genową wersję RDR 2

Wygląda na to, że już niebawem zagramy w w odświeżonego Red Dead Redemption, którego zakupimy wraz z Red Dead Redemption 2.

Można powiedzieć - mamy to! Rockstar Games najprawdopodobniej szykuje odświeżenie Red Dead Redemption, czyli tytułu, który nie cieszył się w Polsce zbyt dużą popularnością ze względu na chociażby brak polskiej lokalizacji i dostępność jedynie na konsolach siódmej generacji.

Już przedwczorajsze plotki sugerowały, że pierwsza odsłona serii doczeka się remastera, który będzie świetną okazją do kontynuowana przygody na Dzikim Zachodzie po ograniu Red Dead Redemption 2, które przecież jest prequelem wydarzeń zawartych w jedynce.

Jak możecie zauważyć poniżej, amerykańska firma szykuje dla nas kolekcję, w której skład wejdzie odświeżony RDR (patrząc na opis, będzie to prawdopodobnie remake z krwi i kości, który wykorzysta np. ray tracing), a także przystosowany do next-genów od Microsoftu i Sony RDR 2. 

Więcej o kolekcji powinniśmy usłyszeć na - jeśli wierzyć doniesieniom - na tegorocznej imprezie The Game Awards. Na Amazonie widnieje obecnie place holder, który mówi nam, że pozycja powinna zadebiutować na PS4/PS5/XSX/XONE na rynku do końca 2021 roku. Nie wiadomo, czy zestaw zadebiutuje na PC.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/11/rumour_red_dead_redemption_collection_leaked_includes_remake_of_first_game_enhanced_sequel_on_ps5#enlarge-2

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two