Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.11.2020 15:30
Ms. Marvel zdjęcia z planu
1209V

Ms. Marvel na zdjęciach z planu. Kamala Khan paraduje w stroju Kapitan Marvel

Do Internetu trafiły właśnie nowe zdjęcia z wyczekiwanego serialu Marvela, na których możemy oglądać młodą aktorkę, Iran Vellani, w stroju Kapitan Marvel. 

Marvel Cinematic Universe zamierza rozszerzyć swój świat także na produkcje seriale - to oczywiście fakt. Jeszcze w ubiegłym roku poznaliśmy pierwsze tytuły projektów, które mają ujrzeć światło dzienne w nadchodzących latach. Wśród nich, jednym z najbardziej oczekiwanych jest bez wątpienia "Ms. Marvel", który opowiada o młodej Kamali Khan - dziewczynce zapatrzonej w grupę Avengersów. 

W Internecie pojawiły się niedawno nowe zdjęcia z planu serialu, gdzie możemy oglądać młodą bohaterkę (graną przez Iman Vellani) w przebraniu swojej idolki - Kapitan Marvel. Trzeba przyznać, że strój wygląda niespecjalnie dobrze, ale najpewniej jest to zaledwie jakaś scena z młodości dziewczyny i jednego z balu przebierańców (być może czegoś na wzór Halloween). 

Fani bardzo mocno oburzyli się natomiast tym, jak ucharakteryzowana jest bohaterka na zdjęciach, które możecie zobaczyć we wpisie poniżej. Twierdzą, że wygląda na zaledwie kilkuletnią dziewczynkę i daleko jej do wieku tej z komiksów. Trzeba przyznać, że wygląda młodo, ale osobiście wydaje mi się, że to zagrywka na potrzeby sceny - być może swoistej retrospekcji. Cóż, pewnie przekonamy się z czasem. Dajcie znać, jak Wasze wrażenia! 

Źródło: https://twitter.com/BRMarvelNews/

Tagi: Kapitan Marvel MCU Ms. Marvel serial