Iza Łęcka Iza Łęcka 17.11.2020 07:00
Cyberpunk 2077 x Blade Runner tapeta
4540V

Cyberpunk 2077 na 2 płytach Blu-ray. Znamy minimalny rozmiar gry na PS4

O Cyberpunk 2077 wiemy już całkiem sporo, choć jednym z aspektów produkcji, który bardzo interesuje graczy jest jej rozmiar. Możliwe, że poznaliśmy minimalny rozmiar pozycji, która została nagrana na 2 płytach Blu-ray.

Kampania marketingowa Cyberpunk 2077 rozhulała się w najlepsze, przynosząc kolejną serię materiałów i promocyjnych produktów. Poniekąd nikogo nie powinno dziwić, że potencjalnie jedna z najdroższych gier jest reklamowana z taką intensywnością – produkcja CD Projekt RED to także jedna z najbardziej wyczekiwanych gier generacji.

Tymczasem wydaje się bardzo prawdopodobne, że poznaliśmy minimalny rozmiar gry. Jeden z graczy zamieścił w Sieci zdjęcie pudełka Cyberpunk 2077 w wersji na PlayStation 4. Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na opakowaniu, produkcja zostanie dostarczona na dwóch płytach Blu-ray, a będzie ważyła około 70 GB, co wydaje się standardowym rozmiarem pozycji z niezwykle rozbudowanym światem.

Dla przykładu, grami które również zostały nagrane na dwóch płytach Blu-ray były między innymi Red Dead Redemption 2 oraz The Last of Us Part 2. W przypadku Cyberpunk 2077 gracze zostaną zanurzeni w Night City rozdzielonym na wiele dzielnic z wysokimi budynkami, w których będzie można się przemieszczać. Rozmiar tytułu z taką liczbą postaci i różnorodnym środowiskiem, nie powinien nikogo zaskoczyć. Czekamy więc, czy opisane rewelacje zostaną potwierdzone przez deweloperów na zbliżającym się Night City Wire.

Cyberpunk 2077 2 płyty

Źródło: https://www.psu.com/news/cyberpunk-2077-ps4-file-size-revealed-box-comes-with-2-bu-ray-discs/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077