Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 21.11.2020 16:45
spider-man miles morales
2125V

Spider-Man Miles Morales z easter eggiem nawiązującym do konsol Xbox

W Spider-Man Miles Morales znajdują się dwa kontrolery, które przypominają z jednej strony DualShocka, a z drugiej - Xbox Controller.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales prezentuje się świetnie i na PlayStation 4, i na PlayStation 5. Insomniac Games to jedno z najbardziej zapracowanych studiów Sony, bowiem przygotowało na okolice premiery next-gena Sony remaster oryginalnego Spider-Mana z 2018 roku, Milesa Moralesa, a już na początku kolejnego roku powinniśmy otrzymać kolejną przygodę Ratcheta.

Nie przeszkadza im to jednak w przygotowaniu smaczków. Jednym z nich jest konsola, trzy gry, a także dwa kontrolery, czyli przedmioty znajdujące się w pokoju głównego bohatera wydanej dziewięć dni temu produkcji. Redakcja GameRevolution zauważyła, że pady skrywają interesujący easter egg powiązany z konsolami Xboksa.

Mianowicie, układ analogów przypomina kontrolery DualShock, natomiast zamiast przycisków przedstawiających trójkąt, kółko, kwadrat i krzyżyk, mamy do czynienia z klawiszami z Xbox Controller, czyli kolorowymi literami A, B, Y, X.

Przy okazji, sprawdźcie naszą recenzją Spider Man Miles Morales.

Źródło: https://www.gamerevolution.com/news/667517-spider-man-miles-morales-weird-xbox-easter-egg-dualshock-4

Tagi: Blizzard Entertainment Diablo 4 Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment