Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 21.11.2020 13:21
Balan Wonderworld The Dolphin and the Diver
424V

Balan Wonderworld. Kolejna z 12 szykowanych opowieści została ujawniona

Square Enix nie boi się inwestować w nietypowe projekty, dzięki którym portfolio japońskiego giganta staje się coraz bardziej zróżnicowane. Już na początku przyszłego roku będziemy mieli okazję zagrać w magiczne Balan Wonderworld!

Deweloperzy z Arzest przygotowują dla nas w pocie czoła bardzo intrygującą platformówkę, która to w odróżnieniu od wielu innych reprezentantów tegoż gatunku, skupiać się będzie na krótkich aczkolwiek poważnych opowieściach o życiu. 

W nadchodzącej produkcji Square Enix zobaczymy ich aż 12, co ma ukazać nam mnóstwo różnych punktów widzenia na wiele ważnych spraw i ludzkich rozterek. Po naprawdę rewelacyjnym filmie wprowadzającym mamy okazję zobaczyć zajawkę drugiej z szykowanych przygód w jakiej zobaczymy młodą dziewczynkę bawiącą się z delfinem. Niestety ich sielankowe zabawy zostały zakłócone przez zdrowotne problemy uroczej damy, która niestety wylądowała w szpitalu.

Jak do tego doszło i jak zakończy się ta poruszająca historia? Tego dowiemy się już 26 marca 2021 roku na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch oraz PC.

Tagi: Arzest Balan Wonderworld platformówka Square Enix zwiastun