Iza Łęcka Iza Łęcka 20.10.2020 10:04
Balan Wonderworld
592V

Balan Wonderworld zaprezentowane na pięknej animacji. Square Enix pokazało opening

Na ponad pięć miesięcy przed premierą, Square Enix opublikowało animację otwierającą Balan Wonderworld. Yuji Naka zaprosi graczy do intrygującego, kolorowego  świata, który został przedstawiony na materiale poniżej.

Balan Wonderworld zostało ujawnione lipcu jako nowe IP byłych twórców serii Sonic the Hedgehog. Yuji Naka oraz Naoto Oshima pracują obecnie dla Square Enix, a w przyszłym roku pragną wprowadzić graczy w barwną historię o głębszym znaczeniu.

Wydawca oraz deweloperzy już teraz postanowili zaprezentować opening, który w przyjemny dla oka sposób prezentuje młodą markę. Premiera Balan Wonderworld odbędzie się dopiero 26 marca, więc można odnieść wrażenie, że Japończycy nieco pośpieszyli się z publikacją tego materiału.

Tytułowy Balan to tajemnicza postać, która poprowadzi dwójkę bohaterów, Emmę i Leo, przez Świat Cudów, tylko z pozoru wydający się zwykłym parkiem rozrywki. Kolejne lokacje będą okazją nie tylko do poznania nowych istot, ale i zrozumienia, co liczy się dla głównych bohaterów. Przedstawiony materiał może zwrócić uwagę wielu graczy, gdyż Balan Wonderworld zaprosi zainteresowanych do niezwykle interesującego, niemal bajkowego, świata. Jeśli gameplay będzie stał na wysokim poziomie, to Square Enix może już w pierwszych miesiącach przyszłego roku zapewnić intrygującą platformówkę, która zainteresuje wielu fanów gatunku.

Balan Wonderworld będzie dostępny na konsolach dwóch generacji oraz komputerach osobistych.

Źródło: https://gamingbolt.com/balan-wonderworlds-colorful-opening-cinematic-and-boxart-revealed

Tagi: Arzest Balan Wonderworld Square Enix